Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Myers-Briggs teszt alapján...

A Myers-Briggs teszt alapján a pszichopaták melyik személyiség csoportba tartoznak általában?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 07:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*elnézést a gépelési hibáért: rosszfiúk.
2018. nov. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, én is INTJ vagyok, pacsi 😃

Mellesleg rám is mondták már, hogy pszichopata vagyok, de betudtam annyinak, hogy az illető hülyébb, mint a s...alfelem és nem is tudja a szó jelentését.

2018. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 - Nem tudom, pontosan mikor, de az interneten elkezdett terjedni az a vírus, hogy a pszichiátriai betegségek "menők", ezért egyre több ember vallotta magát pszichopatának/antiszociálisnak, esetenként skizofrénnek is úgy, hogy nem is volt róla fogalmuk, ezek mit takarnak... >.< A legnagyobb gond az, hogy a népesség jó 90%-a a tapasztalatok szerint keveri az antiszociálist és az aszociálist.
2018. nov. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyik statisztika szerint ENTJ-knél a legyakoribb a pszichopata. A legritkább az INFK-knél de lehet bármelyik tipusnál.


Hitler INFJ, nem volt pszichopata szerintem. Nem csak pszichopaták lehetnek gonoszok.


Az MBTI használható ha valaki ismeri és érti de lehet hogy vannak pontosabb tesztek szakembereknek. Laikus érdeklődnek megfelelő segitség lehet hogy eligazodjon az embereken és tudja kezelni a konfliktusokat és helyzeteket.


Egy INFJ.

2019. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*A legritkább az INFJ-knél.
2019. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!