Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy Angliaban vagyok jelenleg es nem tudom elfogadni nem vagyok kepes ra hogy most itt vagyok, mindig agyalok hogy lehet hazakene mennem vegleg. Ugy erzem nem vagyok kepes donteseket meghozni (mas donteseket is nehezen sokszor, apro jelentekteleneket) , csak belekerulok egy gondolkodasi spiralba, (hogy menjek e haza vagy sem vegleg) es ebbe ugy erzem belebolondulok lassan. Szabadsagot kivettem honap vegere, 2 hetre, de megis hazakoltozesen gondolkodok. Tegnap szabadnapos voltam es ahelyett h hasznosan toltottem volna estet inkabb ezen ragtam magam h mi legyen. Pl jelen pillanatban nem tudok visszaaludni sem pedig nemsoka munka van. Ez biztos nem egeszseges. Mit tegyek? Elkene mennem szakemberhez? Kezdek meghulyulni? Az egyik itt levo haverom is mondta hogy ha tovabb agyalok akkor csak rosszabb lesz. Tenyleg nem tudom mi lenne nekem a jo es ez nagyon rossz.


Mas alkalmakkor is igy volt, higy filmezes, erdekes dolog olvasas helyett csak gondolkodok rengetegszer. Egy dolgon panikolni h istenem lehet hazakene mennem, nem jo nekem itt, egyedul vagyok.


23/F



2018. szept. 5. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled, ha úgy érzed nem jó neked ott, akkor nem csoda, hogy agyalsz a hazajövetelen.
2018. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy szakembert keress fel, ha az sem segít, menj egy kicsit haza, és ott döntsd el mi legyen.
2018. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 3 évig rágódtam kint ezen. 6 évet voltam kint,

aztán hazajöttem. Itthon romba dőlt az életem 1 év alatt. Minden téren, nem csak anyagilag. Vedd számításba a magyar valóságot is, ami mindenkit megtalál...

2018. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
honvágyad van. ha nem lesz jobb, költözz, de mérlegelj. nem könnyű, hisz valamiért azt választottad , hogy ott élsz. nem mindneki tud távoln élni a családtól, megszokott dolgoktól
2018. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Skociaba dolgoztam elotte ahol 2 masii tesom is volt. Oda vissztudok menni ha akarok.
2018. szept. 6. 12:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszokat. Johetnek meg.
2018. szept. 7. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!