Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs kedvem élni, mit csináljak?

Nincs kedvem élni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csaladi-iskolai problemak vegyesen, egy hete csak ulok, neha bogok, es semmi kedvem/erom megmozdulni, semminek nem tudok orulni, de nem akarok meghalni, viszont nem sok eselyet latom, hogy ez jobb lesz. Pszichologusra nincs penzem, a szuleimnek foleg nincs, igy senkihez sem tudok fordulni. Nem erzem azt, hogy meg akarnam olni magam, de azt se, hogy erdemes lenne tovabb vegetalni.
2018. szept. 9. 15:16
 1/6 anonim válasza:
Privátban kifejted a problemaid?
2018. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan, mire megyek vele...?
2018. szept. 9. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak úgy mond "körzetis" pszichológusok ahova csak időpont kell és nem kell érte fizetni. Jah meg beutaló.
2018. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3:Ugyanúgy nem megy vele semmire.A pszichológussal.Tapasztalat.
2018. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem megy vele semmire a pzsichológus csak akkor tud segíteni ha az illető is akarja a gyógyulást. Ha csak tovább sajnáltatja magát megette a fene. De hát mindig könnyebb az önsajnálat. Ha az élet számodra ennyit ér.....más meg örülne ha élhetne.
2018. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5:Én vagyok,aki írta,hogy nem megy semmire a pszichológussal.Ez tényleg igaz.Vagy csak én fogtam ki rosszat.Pl a képembe is röhögött,amikor elmondtam,hogy 8 napon túli sérüléseket csinált nekem valaki,aki bántalmazott,és családtag.Na szerinted?!

Na meg vagy én csinálok rosszul valamit vagy nem tudom,de nekem ilyen szakemberek sem adtak még jó életvezetési tanácsot.Sőt,semmilyet.Meghallgat,és ennyi.Lehet pillanatnyilag jó,2 percig,de aztán meg minden ugyanolyan rossz lesz megint,mint előtte.Mivel ugye tanácsot nem adtak,pláne személyre szabottat,ami megfelelően alkalmazható is sikerrel a jelen élethelyzetben meg körülményekben...

2018. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!