Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet öcsémnek?

Mi baja lehet öcsémnek?

Figyelt kérdés

Öcsém ma eléggé meglepett. Tegnap megkért a barátom és elújságoltam neki. De semmit nem mondott, a telefonját nyomkodta és felolvasta nekem a belföldi híreket (??). Meglepődtem ezen. Aztán lehet hogy nem kellett volna, de megkérdeztem, hogy ő volt-e már szerelmes vagy van-e valakije most. (Féltestvérek vagyunk és nem nagyon beszélünk amúgy.) Erre még mindig a telóját nyomkodva annyit mondott, hogy ő utálja az ilyen simogatós-csókos dolgokat, csináljak amit akarok. Ő szexelni szeret.

Hát én erre meg se tudtam szólalni. Legszívesebben megkérdeztem volna, hogy "baj van?", elvégre nem olyan jó a kapcsolatunk meg mi közöm hozzá, nem akartam belefolyni, csak eléggé megdöbbentem. Nem gondoltam, hogy így gondolkodik, 29 éves és négy diplomát is szerzett, társaságba is jár. Aggódjak érte, hogy komoly baj van vagy ilyen és kész?


2018. szept. 9. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen es kesz. Nyilvan meglepett, mert nem beszeltek tul sokat:D
2018. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki négy diplomát szerzett 30 éves kora előtt, az nagy eséllyel nem a kiváló érzelmi intelligenciájával érte ezt el. Nem szeretnék nagyon általánosítani, de egyáltalán nem meglepő, ha szociálisan kissé elmaradott és nem tudja ezt megfelelően lereagálni. Én sem ugrálnék örömömben, ha a húgom ilyet elújságolna... A fiútestvéreknek amúgy is nehéz ez egy kicsit.
2018. szept. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimplán ilyen a személyisége, nem álltok közel, nem érdekli mi van veled.
2018. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is az én dolgomra adott reakcióján döbbentem meg, hanem amit az érzelmekről nyilatkozott.
2018. szept. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!