Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek sikerült letenni...

CsAnita23 kérdése:

Valakinek sikerült letenni nyugtatót? És èn hogy tegyem le a xanaxot?

Figyelt kérdés
Április óta szedem 0.25mg-ot. Plusz scippa antidepi. Nem akarok többet xanaxot szedni... mi lesz ha hirtelen abbahagyom?
2018. szept. 13. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem hirtelen hagynád abba, hanem fokozatosan? Kérd az orvos segítségét
2018. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csökkentsd az adagot. Felezd a gyógyszert aztán azt is felezd. Végül elhagyhatod.

A 0.25 a legkisebb és nem is szeded olyan régóta, lehet, hogy egyszerűen el tudod hagyni; még talán nem olyan komoly a függőséged.

Konzultálj a kezelőorvosoddal.

2018. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,


anyunál márciusban derült ki,hogy daganatos beteg.Napi 2 0,25-ös Xanaxot szedtem,hogy valahogy nyugodt tudjak maradni.Júniusban halt meg, és én júliusig szedtem a nyugtatót.éreztem,.hogy ennek nem lesz jó vége.

Sokat olvastam a témában és leírom,ami nekem "kiváltotta " a nyugatót.Napi 1000 mg kalcium tabletta és 500 mg Magnerot magnézium tabi.Az elején még kb augusztus végéig esténként vettem be egy Baldivian Night macskagyökér alapú növényi gyógyszert,de kb fél hónapja azt is elhagytam.Minden nap megyek futni 2-3 km-et, 2000mg c vitamint szedek és maradt a kalcium +mag kombó.Nekem bevált, tudom,hogy minden szervezet más, én ennyit tudtam most segiteni.Kitartást.

2018. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtsèget
2018. szept. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!