Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két féle gyógyszert szedek,...

Dreams and dreams kérdése:

Két féle gyógyszert szedek, antidepit és nyugtatót. Nem tudom hogy hozzá szokott e a szervezetem, amiatt érezhetem a tüneteim rosszabbodását, Vagy időjárási frontok?

Figyelt kérdés

De kaptam Reiki kezelést is.

Gyógyszerekből: Faxiprol(antidepi) 75mg-os napi egy,

Clonazepam(nyugtató) 0,5 mg-os napi egy, kb két hónapja szedek nyugtatóból márcsak napi egy szemet, mert 2016.augusztus óta napi kettőt ettem.De voltam pszichotronikusnál és azt mondta hogy nem kell gyógyszer és azért csökkentettem le.

Olvastam mindkét gyógyszer mellékhatásait is, hát sajnos ezek fenállnak, mert a tüneteim: szédülés,hányinger,remegés,hidegrázás, gyengeség,fáradtság,fejbizsergés, most már a hátam is nagyon feszít.

Azt is mondták hogy a Reiki kezelés után erősödhetnek a tünetek. Vagy menjek vissza pszichiáterhez?


2018. júl. 13. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszerekkel kapcsolatban mindig szakemberhez fordulj!

Azt javaslom menj vissza a pszichiáterhez, beszéld meg vele.

De első körben a gyógyszertárban is megkérdezheted, mi a véleményük.

2018. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2018. júl. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!