Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor mondja ki az orvos hogy...

Mikor mondja ki az orvos hogy elmebeteg vagyok vagy bolond?

Figyelt kérdés
Sose mondja ki pedig én tudom magamról hogy örökre bolond maradok. Sose fogok teljes normális életet élni. Beletörődtem.
2018. szept. 15. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen betegsèged van?
2018. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még az orvos se tudja. Csak dobálózik diagnózisokkal. Helyette felkerestem egy pszichológiai tanácsadót és szerinte disszociatív zavaros vagyok. De ezt leírtam ide mik a tünetek. Egy régebbi kérdésbe.
2018. szept. 15. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ku.rvára nem vagy elmebeteg!
2018. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
én szociopatának tartom maga, dokik szerint még sincs semmi bajom. #jószinésznővagyok
2018. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen diagnózisokat "dobált" eddig?
2018. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, rájöttem ki vagy.

Lehet, hogy tényleg nem oké valami nálad.

2018. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor számítasz elmebetegnek, ha nem tudod irányítani a mindennapjaidat, ha nem vagy alkalmas munkára, önfenntartásra, tisztálkodásra, lakásod rendezetten tartására, a családoddal való nyugodt kommunikációra.
2021. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!