Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel? Öngyilko...

Hogyan dolgozzam fel? Öngyilkossági kísérlet után.

Figyelt kérdés

2 éve történt, egy jól sikerült este után hasba szúrtam magam. Részeg voltam, és még az este folyamán az italomba kevertek valamit.

Megműtöttek, felvágták a hasam függőleges irányban és ettől lett egy heg a hasamon.

1 hét pszichiátria, de gyógyszert nem kellett szednem, és a mai napig nem állok kezelés alatt.

Hogy miért tettem? Nem tudom. Van jó állásom, autóm, félretett pénzem, sportoltam rengeteget. Magamra sem ismertem aznap este...

Barátnőm is volt, ki segített felépülni. Állandóan felhozta ellenem a tettem, de a napokban elhagyott.

A hegem és a tettem miatt valaha lesz normális kapcsolatom? Normális életem?

Hogyan tudom ezt feldolgozni?


Köszönöm szépen az építő jellegű hozzászólásokat!

30/F



2018. szept. 16. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

*Barátnőm is volt, ki segített felépülni. Állandóan felhozta ellenem a tettem, de a napokban elhagyott.


Az ilyen emberrel nem szabad foglalkozni. Nem ő segített, hanem te saját magad. Sosem hozta volna fel neked ezt, ha nem a rejtett ellenséged lett volna.

Örülj neki hogy megszabadultál tőle.


Biztosan lehet új kapcsolatod, és kívánom hogy egy normálisabb emberrel találkozz, hogy tudj különbséget tenni ellenség és barát között.

2018. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

1+ *Részeg voltam, és még az este folyamán az italomba kevertek valamit.


Még az sem biztos, hogy te szúrtad magad hasba, hanem próbálják ezt veled elhitetni.

2018. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet normális kapcsolatod és ez csak azon múlik hogy elengedd a múltat, ha felejteni nem is fogod.Minden nap egy új lehetőség,gondolj bele mennyit lehet(ett) hibázni és megint új esélyt kapsz hogy rendbetedd az életed,még ha közhelyes is...
2018. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. De ne hangoztasd mi az, baleset és kész. Azg meg főleg ne hangoztasd, hogy belekevertek az italodba valamit, minden magatehetetlen részeg ezzel jön újabban. Vállald a felelősséget, hogy eszméletlenre ittad magad, nem emlékszel semmire. De ez is majd csak akkor, ha eljön az ideje, ismerkedési fázisban maradj a “baleset, majd egyszer elmesélem” vagy valami hasonló kitérő válasznál. És ne lovagolj ezen az eseten, annyira nem nagy ügy, részegen mindenki csinált ordas nagy baromságokat, olvasgass brit turisták spanyolországi botrányairól, mindjárt jobban leszel. (az egyikük nemrég úgy halt meg, hogy kiszart a hatodik emeleti szállodai szobájából, de megcsúszott, és átbukott a korláton, fejjel bele a produktumba, hát mennyivel jobban jártál nála, ugye-ugye)
2018. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!
2018. szept. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!