Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó, ingyenes pszichológus...

Jó, ingyenes pszichológus Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok, öngyilkossági gondolatokkal küzdök. Tudnátok ajánlani nekem jó ingyenes pszichológusokat Budapesten, lehetőleg leginkább a Kálvin térhez, esetleg a Petőfi hídhoz közel (vagy onnan könnyen/gyorsan megközelíthető helyen)? A jó alatt azt értem hogy rendesen végzi a munkáját, nem vesz félvállról stb...

Előre is köszönöm szépen a segítséget!:)

(U.i.: A negatív kommentekből, hogy mégis mi bajom lenne ennyi idősen, már eleget kaptam, nem kérem, köszönöm!)



2018. szept. 17. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes pszichológust felejtsd el. Ajánlom az ingyenes lelkisegély telefonszolgálatokat.
2018. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ingyenes pszichiáter nem jó?
2018. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Miért, mi a gond az ingyenes pszichológusokkal?

#2: Igen, jó az is, csak tudjon segíteni... (bár őszintén, most hirtelen nem tudom mi a különbség pontosan a pszichológus és a pszichiáter között, pedig úgy érzem tudnom kéne...)

2018. szept. 17. 19:06
 4/7 tgt ***** válasza:
100%
Családsegítő szolgálatnál van ingyenes pszichológus.
2018. szept. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ingyenes pszichológus nincs. Max. az iskolapszichológusotok.

A pszichiáter csak nyugtatókat, antidepresszánsokat ír fel, azt felejtsd el.

2018. szept. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tgt ***** válasza:
100%
Van ingyen pszichológus, a családsegítőknél. Családsegítő szolgálat az ország minden pontján van, meg kell nézni, hogy melyik van legközelebb hozzád a lakóhelyed szerint, és egyszerűen be kell menni. Mindegyiknek családsegítőnek van honlapja, ott is meg lehet nézni a szolgáltatásokat.
2018. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egyetemre jársz, ott szokott lenni ingyenes pszichológus (pl nálunk a bme-n van) meg mindenféle szociális tanácsadás.

Ha középsulis vagy, akkor itt is kell lennie iskolapszichológusnak, nála érdmes kezdeni, ő majd ajánl mást, ha arra van szükséged

2018. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!