Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy könnyed pszichológus...

Telemiu kérdése:

Egy könnyed pszichológus kéne. Van rá vevő?

Figyelt kérdés
Félve írom ki ezt a kérdést, na meg kissé komolytalanul is. Nem tudom milyen reakciók fognak jönni, többnyire pesszimista vagyok, úgy gondolom csak rugdosni fogtok amiért segítséget próbálok keresni, és azt fogjátok hinni hogy egy nyafka kis senki vagyok, ezért nem reménykedem, de ha mégis, van itt valaki aki kezdő pszichológus vagy csak úgy gondolja hogy tudna segíteni a témában az írjon. Pénzem nem nagyon van, és szüleim által finanszírozott terápiára eljárni sem akarok, aminek személyes okai vannak. Nem tudok semmit ajánlani, csak azt, hogy gyakorolhatod rajtam a készséged, és megismerhetsz:D Tudom, nem egy nagy dolog, de hátha van aki vevő rá, és segítene. Nem csevegő partnert keresek, hanem valakit, aki tényleg tudna valamit kezdeni a fejemben lévő zűrzavarral. 16 éves lány vagyok.

2018. szept. 18. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, írj.

Írd le, mi a jelenlegi problémád, vagy problémáid.

Hol van elakadás az életedben, stb.

2018. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha adhatok egy jótanácsot, valódi pszichológust keress, ne tárulkozz ki bárkinek aki itt a gyakorin felajánlkozik.
2018. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ingyenesen fordulhatsz az iskolapszichológushoz, vagy ha az nincs, akkor a Szakszolgálathoz.
2018. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamu vagy ha bajod van kérj másik dokit a szüleiktől vagy menjetek tb-s orvoshoz. Vagy keress barátokat akik meghallgatnak
2018. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!