Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan másszak ki ebböl?

Hogyan másszak ki ebböl?

Figyelt kérdés

Kb. 19 éves korom ota vagyok itthon és nem jutok semmire 2012 ota,miután leérettségiztem.

Pincérnek tanultam, de otthagytam 3 év után, aztán 2010/2011 ,2011/2012 tanévet, egy gyenge felnöttoktatási gimnáziumba járzam. Ott keudödött a depressziom.

Nem sikerult az érettségim a szinvonaltalan oktatás miatt.

Nem voltak barátaim, haverjaim, nem voltam bulizni, nem volt barátnöm mai napig. Szeretethiámyos is vagyok.

2012 ősze ota nem találom a helyemet. Tehát 6 éve, 6éve szenvedek itthon egy 10 nm szobámban begubozva élek, és számtalanszor öngyilkos akartam lenni ezalatt a 6 év alatt, sikertelen állásinterjuk miatt, sikertelen karrier, egyetem miatt, és ez pokollá tette az életemet. Nem csak a munkanélkuliség, hanem az hogy nem is az hohy befejztem és kaptam volna lehetöséget, hanem el se kezdhettem. Nem tudom milyen képességeim vannak, miben lennék jo mai napig.

Szuleim se lélekben, sem anyagiakban nem támogattak mai napig, de kaja mwg net van meg fedél és ennyi.

Napom ugy telik ,felkelek gépezek, nézegetek állásokat, nem találok,nem válaszolnak visszafekszek. Gondolkodok, elmwgyek sétálni, najd haza, megint gépezek és alszok.

Ihy twlik 6 évem, eseménytelwn, nyaralni soha nem voltam, emlékeim nincsenek, álmaim sem, voltak kisebb nahyobb alkalmi munkáim, de az nem sokáug tartott.

Ezek miatt sulyos depresszios lettem, kezetlen és,tavaly ota rettenro sulyosan sulyosbodott az állapotom, már nem öngyilkos akarok lenni, hanem bátor és arra gondolok holnap nem élek, annyi minden mwgszunok létezni,milyen boldog leszek nem gondolkodok,nem érzek töbné. És ettöl boldog leszek, csak kivitelezni nem tudom.

Nem tidok már ebböl kimászni, soha.pláne hohy oktoberben 26-leszek.

Sehitséget ezalatt az idö alatt nem kaptam, orvostol sem. El se mentem, mert tbt sem fizeti nekem a szuleim, nem segitenek látják rajtam hogy szemvedek de semmi.

És 19 éves korom ota mai napog 25 éves vagyok még, tart nekem.

Hogy lehetne kimászni, egyáltalán ebböl már kilehet, mert szerintem már nem.

25/f


2018. szept. 19. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki lehet ebből mászni, csak akarni, tenni kell! Azt nekem ne akard bedumálni, hogy nem találsz megfelelő állást! Nem tudtál leérettségizni, mert színvonalatlan volt az iskola? Menj már a ... Akkor az érettségi színvonala is ehhez igazodott és te EZT nem tetted le! Igen! Goromba vagyok! Annyi de annyi a betöltetlen állás, hogy fele is sok! Egész nyáron a Balaton melletti vendéglősök azért sírtak, mert nincsenek pincéreik. Te ekkor hol voltál? Nyomkodtad a billentyűket? Tele vannak az újságok álláshirdetésekkel. Menj el kezdetben akárhová, akárminek, aztán majd alakul. Ennyi idősen öngyilkos akarsz lenni? Több eszed nincs?


Most pedig a szelídebb hangomon írok: Együtt érzek veled. Rossz lehet neked, mert nekem is rossz lenne. Ezért, ahogy fentebb írtam, fogadj el bármilyen állást, csak hogy ne unatkozzál otthon, hanem járulj hozzá a család kiadásaihoz. Kezeltesd a depressziódat pszichológussal. Ehhez kívánok sok sikert!

2018. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiába írod ki ugyanazt a kérdést többször is, ha a válaszokat nem veszed figyelembe.

Igenis lehet munkát találni, még 8 általánossal is, csak keresni kell.

Az önsajnálat nem visz előre, csak az akarat és a kitartás.

A szüleidtől még az is sok, hogy megtűrnek otthon, és az alapvető szükségleteidet fedezik.

Menj dolgozni, ne élősködj rajtuk.

90%-os egészség-károsodásom van, és dolgozom!

Szégyellném, ha anyám tartana el.

2018. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hova ha 600000 nem válaszol az áldott jo proffession.hu, a jofogas meg kamu. Hogy nézzek munkákat? Hiába jelentkeznek ha csak email cim van megadva, önéelrajz küldése, elküldöm, de nem irnak vissza semmi, viszont a hónapok telnek. Akkor ilyenkor mit lehet tenni?
2018. szept. 20. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj cégek HR osztályán, munkaerő kölcsönzőknél, ne csak várj, hogy lesz valami.
2018. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alkalmi munkákokn voltam munkerő kölcsönzéknél, Snekit nem jelentenek be. Igy meg mi értelme dolgozni?
2018. szept. 20. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem találsz jobbat, addig még az is megfelelő!

Onnan le tudsz lépni, nem kell évtizedeket ott tölteni!

Csak kifogásokat keresel, ez a legegyszerűbb.

A semminél bármi jobb.

2018. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!