Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkrement az életem, hogyan...

Tönkrement az életem, hogyan másszak ki ebből?

Figyelt kérdés
Kislányomat egyedül nevelem. Nem felelk meg a munkahelyemen, valószínűleg ki fognak rúgni. Itt a munkatársak tudják ezt és szabályosan senki nem törődik velem, de még a köszönésemet sem fogadják. Tönkrement az életem, az önbizalmam és nem akarom a kislányomat elveszíteni!!!!!! Nem merek új helyre menni, mert egy: nincs is ilyen hirdetés, kettő: már nem érzem magam jónak semmiben, mostanra elhittem magamról, hogy semmihez sem értek. Nem merek jelentkezni sehová. Szégyellem magam, hogy ide jutottam, de nem akarom, hogy akislányomat elvegyék tőlem. SOS. Tehetetlen vagyok.... Már az is megfordult a fejemben, hogy nekem azért ilyen nehéz helyt állnom, mert nem vagyok normális. Már nem tudom. Napszámra senkivel sem beszélek, mert itt ülök az irodában egyedül és már annyira rossz, amit csinálok, hogy nem is merek semmihez sem hozzányúlni. Egy kolléga szerint beszéljek a főnökömmel. De miről. Kérjem én, hogy rúgjon ki? Mert nem megy a munkám?
2016. jan. 25. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod, végzettséged? Merre laktok?
2016. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Székesfehérvár, igazgatásszervező vagyok. Most gyámügyön dolgozom.
2016. jan. 25. 15:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj pár nap szabit.hogy össze tud magad szedni.
2016. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy holnap beszélek a vezetőmmel - állítólag már erre vár - elmondom neki a dolgokat és rábízom. Vagy kirúg vagy nem, de mindenképpen jobb ha tudja mit érzek. Hogy nem megy ez az egész nekem, van e valami megoldás vagy tényleg keressek más munkahelyet? Vagy ez nem jó ötlet? Állítólag már ő várja, hogy végre elmondjam neki, hogy miért nem megy ez nekem. De eddig még nem mertem vele beszélni. Az az igazság, hogy nem is merek már semmiről sem beszélni senkivel. Mondjuk azt látom, hgy senki sem vevő rám a munkahelyemen. Ezért sokszor csak itt ülök az akták között és tökre kivagyok....
2016. jan. 25. 15:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj a főnököddel és mond el mi történt veled.Hát elég bunkó munkatársaid lehetnek.Ha már ki akart volna rúgni már megtette volna.
2016. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Diplomásként nem lenne szabad ennyire elkeseredned, főleg, hogy az ország jobbik felében laksz...kell, hogy legyen munkalehetőség.


Mi a gond a jelenlegi munkahelyen? Mit jelent az, hogy nem megy?


Szerintem a fejedben van a legnagyobb gond. Azt kellene valahogy kezelni, mert ez nem fog egy munkahelyváltással megoldódni, és már attól is félsz, hogy lépj e felé. Ez neked sem jó, de a lányodnak ilyen anya mellett felnőni pokol lesz...legalább az ő kedvéért fontold meg, hogy segítséget kérsz.

2016. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 worthless_life válasza:

Szia!


1.:Én is székesfehérvári vagyok. Üdv a klubban :)


2.: Az önbizalmadat ne hagyd, hogy akármi is elvegye, mert akkor elmerülsz az önsajnálatban, és véged.


3.: Ha felvettek arra a munkahelyre, azt nem alaptalanul tették, tehát ha maradni akarsz, tudsz is maradni ha összeszeded magad. A kislányod ahogy olvastam, épp elég motiváló erő :) Persze ha nem akarsz maradni, ezen a környéken akkor is fogsz találni munkahelyet szerintem is, csatlakozva az előttem szólóhoz.


4.: Ettől függetlenül elmondhatod szerintem nyugodtan a főnöködnek hogy mi a baj. Hidd el jobb ha tőled hallja mint mástól.


5.: Ha a hőn szeretett apuka nem akarta a kislányát, és elhagyott titeket (ha így történt akkor nagy köcsög, ez nem rám tartozik), akkor miért gondolná most hirtelen meg magát? Attól, hogy te lelki válságban vagy, ő marad ugyanaz a gyáva aki menekül a felelősség elől. Szóval ne aggódd túl magadat emiatt.


6.: Ha esetleg szeretnél velem beszélgetni, vagy valamiben segíthetnék, írj nekem nyugodtan. Az igazság az, hogy ezt részben magam miatt is írom mert jelenleg én is nagy szarban vagyok, nekem is jót tenne. Van is itt egy kérdésem nekem is kiírva ezzel kapcsolatban.

2016. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Szerintem semmi! Nálad mások 100 szor nagyobb bajban vannak!!Szedd ,már össze magad és állj talpra !!! Elmagyarázod a Keresztre feszített halálra korbácsolt Jézusnak ,hogy neked milyen nehéz???
2016. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te valami bigott vallásos lehetsz..... Vicces vagy. Jézusnak nem tudom elmagyarázni, mert nem létezik. És kapaszkodj meg, nem is létezett soha....
2016. febr. 18. 15:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ez egy közmondás és a hozzád hasonlókra a tehetetlen nyafogókra használják akik ahelyett, hogy változtatnának csak naphosszat panaszkodnak fűnek fának ,hogy ők a legszerencsétlenebbek a világon stb. Te nem látod a fától az erdőt. Egyébként ha valamiben hinnél akkor jobban ki találnál az erdőből. Jézus pedig valós személy volt járj utána.
2016. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!