Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen erzes szorongani?

Milyen erzes szorongani?

Figyelt kérdés
Ez csak idegesseg vagy szorongas? Hirtelen tor ram, nem feltetlenul kell tortennie semmi rossznak, olyan mintha nehez lenne a karom, mintha sulycipeles utan el lennenek faradva az izmaim. Ez szetterjed az egesz testemre, de foleg fejre, mellkasra. Ha nem zokkentem ki magam, panikrohamig fajul, jo persze vannak mas dolgok is, de ez az ami erdekel, hogy masot erez a testeben, ha hirtelen nagyon ideges lesz. Ez szorongas vagy inkabb eros idegesseg?
2018. szept. 20. 20:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem szorongás, nekem is volt. Mintha a semmitől szoronganék. Foglald el magad, nekem segített. Ha elfoglalom magam nincs gond, csak ha sok időm szabad, és van időm agyalni ilyen dolgokon.
2018. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen, ha van idom agyalni akkor jon.
2018. szept. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!