Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen erzes idegeskedni?

Milyen erzes idegeskedni?

Figyelt kérdés
Masnak is olyan erzes, mintha nehez lenne a karja? Aztan ez egesz testben szetarad ez a feszultseg?
2018. szept. 21. 07:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ez inkabb szorongas?
2018. szept. 21. 07:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Szar
2018. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ilyesmi mint ahogy leirtam?
2018. szept. 21. 07:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, min idegeskedek. Elég impulziv személyiségem van, úgyhogy sajnos sokszor előfordul velem.

Ha aggódok, akkor a mellkasomat érzem nehezebbnek és az egész testem befeszül, a gyomromban a legnagyobb a görcs, a végtagjaimban pedig kevesebb a vér ilyenkor, hidegebbek is. Lehet hogy ezt érzed úgy, hogy nehezebb lesz a karod.

Volt már szorongásos rohamom is, ez a pánikrohamhoz hasonlit, ugyanezek a tünetek hatványozottak, a levegőt nagyon nehezen vettem, szinte fuldokoltam, és a hideg rázott.

2018. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mintha megnyílna a fejem. Szinte fortyog, tüzel az agyam. Be is lázasodom ilyenkor. Ha hirtelen ér valami rossz hír, vagy jön egy ilyen gondolat, akkor szinte szájzáram van, mindenem remeg és minden erő kimegy a végtagjaimból.
2018. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet nekem is ilyen szorongasos rohamom van minden nap, nem kell mondjuk semmi konkretnak tortennie, csak belehajszolni magam gondolatokkal. Bar en nem kapkodom a levegot, de erzem, hogy szetarad a feszko a karjaimban, a testemben. Ilyenkor mozgassal ez enyhul, vagy el is mulik. De mikor csak fokozodik es nem mulik, akkor jon a panikroham.


Lehet a hideg miatt erzem ugy mintha nehez lenne, de olyan mintha meg lenne eroltetve az izom, mimtha lenyomtam volna nemtudom mennyi fekvotamaszt.

2018. szept. 21. 09:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez akkor valami más lesz szerintem.
2018. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mas mint a szorongas? Na most hogy megijesztettel, megint erzem.
2018. szept. 21. 10:28
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazabol vilag eletemben, meg az antidepi szedese elott is ilyen volt ha idegeskedtem. Valamiert az alkaromban erzem legeloszor.
2018. szept. 21. 10:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem akartalak megijeszteni. De ha ennyitől kijön rajtad, lehet, hogy orvoshoz kéne menned. Én akkor pánikoltam, amikor elmentem barlangászni és beszorultam egy résbe (nagyon félek a bezártságtól), amikor elmentem kihúzatni a fogam (fogorvosfóbiám is van), meg amikor a barátom majdnem elhagyott (azóta a férjem). Szóval ezek nem mindennapos stresszhelyzetek voltak.
2018. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!