Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyek a legjobb könyvek/cikke...

Melyek a legjobb könyvek/cikkek/filmek stresszkezelés témában?

Figyelt kérdés
Annyira nem tudom kezelni a stresszt (egyáltalán nem is érzem, csak szépen sunyiban lerombol), hogy elég durva pszichoszomatikus tüneteket produkál nálam. Melyek a legjobb közérthető írások, filmek a témában?

2018. szept. 21. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Maradj tavol az onsegito irasoktol, mert azok atmenetileg "segitenek", de utana meg rosszabb allapot lephet fel.


Keress szakemberek, pszichologusok irasai kozott. Ott sem art a kritika, mert sokan kozuluk is elmennek az ezoterika, spiri iranyba.


Ezt egy pszichologus szakember mondta nekem.

2018. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, nem vagyok nyitott a hókuszpókuszokra, viszont tisztában vagyok vele, hogy a lelki folyamatok milyen erős testi tüneteket produkálhatnak.

Annyira nem vagyok jártas a pszichológiában, tehát nem tudom, kinek az írásai számítanak kellőképp hitelesnek. Erre is irányult a kérdésem. :)

2018. szept. 22. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!