Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyennel beutalnak kórházba,...

Ilyennel beutalnak kórházba, rehabra, vagy elég a pszichiáter?

Figyelt kérdés

Néha vannak agresszív, erőszakos gondolataim, amik túl élethűnek és ijesztőnek tartom. Nem csak magam látom, hanem hogy másnak is artok. Nagyon valósághű, ritkán, de érzem hogy nem sok hiányzik hogy valóban meg is tegyem. Szerencsére agyban még egyben vagyok (már ha ilyenkor még lehet ezt mondani :D), de szeretném ezeknek a gyakiriságát csökkenteni és segítséget kapni.


A munkahelyem stresszes és ott fordul elő gyakrabban.

Ezért gondoltam hogy pár hétre befekszek valahova.


Nem tudom. Mi a legjobb megoldás? Hol kezdjem?


2018. szept. 23. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál kezd, mond el neki ezeket. Ő majd eldönti, hogy beutal-e pszichiátriára, vagy csak maga felír valami nyugtatót.
2018. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Agresszív is vagy, vagy csak sötét gondolataid vannak mert nem mindegy.

Ha van ilyen hogy torsz- zuzol tárgyakat, meg véresre utod a kezedet, akkor baj van.

Na nagyon nem tudod lenyugtatni magad akkor írassal fel hazidokinal nyugtató gyógyszereket de én nem fekudnek be pszichiatriára az biztos.


"Ezért gondoltam hogy pár hétre befekszek valahova."

Láttam már ilyet, szobatársam volt örültem neki mert nem kellett fosnom éjszaka, hogy kinyirnak :D

Csávót úgy felb.ta az asszony otthon, hogy lekevert egy pofont, amúgy egy holt nyugis türelmes ember az utolsó lenne aki megut egy nőt, de még történt , és ettől ő úgy bepanikolt hogy Úr Isten mit tett, hogy csak gondolt egyet bement az intézetbe és azt mondta csukják be, mert kozveszejes. Fizetett is a "kezelesert" olyan durva gyógyszereket kapott, hogy egy zombi lett, persze kizavartak mert nem volt semmi baja.

No meg nem tudom voltál e már ilyen helyen (biztos nem mert nem gondolkoznál ilyen hulyesegen, hogy önként befekszel) elég vidám társaság van odabent. Meg láttam olyat, hogy normális embert bezártak rokonok idegosszeroppanas miatt, ami mindenkivel megtortenik, na ő nem tudta kezelni ezt az egészet eléggé megtorte az a légkör. Bement normálisan, kijott fogyatekoskent. :D


"Szerencsére agyban még egyben vagyok "


Én is azt hittem mégis odakerultem :D majd mások eldontik helyetted.

2018. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!