Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok szerintetek?

Depressziós vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Az egész kb 2 éve van velem, de eddig nem is nagyon érdekelt meg nem is realizáltam, betudtam a saját kis hülyeségeimnek. Az utóbbi 3 hónapban 9 kilót sikerült fogynom, úgy hogy majdnem minden nap tele ettem magam és nem csináltam itthon egész nap semmit (közbe csak diákmelóztam). Van hogy 1 hónapon keresztül teljesen levert vagyok nincs kedvem semmihez,bármilyen jelentéktelen dolgon felhúzom magam, majd hirtelen felkelek 1 napon és mennék mindenhova, boldognak érzem magam, nem lehet felidegesíteni és ez az állapotom kb tart 2-3 napig utána megint egy,fél hónapig teljesen levert vagyok, fáradt hiába alszom 12 órákat ha van rá lehetőségem.Ebben a levert állapotban sokszor van olyan, hogy legyen már vége az életemnek de nem merem megtenni sehogy. 19f

2018. szept. 23. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ráadásul bipoláris.
2018. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is irta a tüneteid a bipoláris depressziós zavaréhoz hasonlóak, de mindenképp menj el pszichiáterhez, elmondasz neki mindent és ő majd tud pontosabb diagnózist adni esetleg ir fel gyógyszereket.
2018. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!