Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkahelyi szorongás, stressz,...

Munkahelyi szorongás, stressz, ti hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés
Egy remek cégnél vagyok beosztott, de tényleg. Szeretem a munkahelyem, közel van, kedvesek a kollégák, meg szívesen és jól csinálom ami a dolgom. Valamiért azonban az első hét óta (most kezdtem) szorongva jövök be. Olyan ürességérzetem van, szédülök, ideges vagyok és émelygek minden reggel, ez kb. 10 órára csillapodik. Este is rosszul alszom, hajnalban megébredek és nehezen alszom vissza. Egyszerűen nem értem mi lehet a baj. Tényleg minden klappol, érzem persze hogy valami nyomaszt és gondoltam rá hogy segítséget kérek szakembertől, de kíváncsi vagyok másnak is volt-e ilyen. Ha igen hogy kezeltétek? Vannak jobb és rosszabb napok is, most épp ilyen mélyponton vagyok. Ha hazajövök akkor is elkezd ez kerülgetni, mert tudom hogy másnap újrakezdődik az egész. A hétvégéim is beárnyékolja..

2018. szept. 25. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak az új helyzet miatt, általában ez van, ha új helyen kezdesz el valamit csinálni. Bele fogsz jönni, ha igazán szereted, amit csinálsz és ha a kollégákkal/munkahellyel sincs gond, akkor nem lesz baj, csak adj egy kis időt magadnak.
2018. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyeden minden ennyire jó akkor máshol kell keresni a problémát. Írod, hogy érzed, hogy valami nyomaszt...ezt konkretizáld le magadban. Egyébként pedig ezekre a jó a pszichoterápia, de csak pszichiáterrel és magánrendelésen. Tb alapon kapsz gyógyszert és mehetsz.
2018. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem volt ilyen és idővel sem javult (a próbaidő végéig sem), úgyhogy otthagytam a céget. Egy cég sem ér meg annyit hogy tönkretegyem magam miatta.

Gyakran tudat alatt érzed csak, hogy ezen a helyen valami nem oké, és majd később derül fény rá, hogy mi is volt az.

2018. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!