Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek elmenni dolgozni hogy...

Félek elmenni dolgozni hogy tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom ota zárkózott és félénk vagyok. Olyan aki nem mer belevágni semmibe. Itt vagyok 30 évesen és még nem volt egy rendes éves állásom. Közhasznú munkán dolgoztam eddig a legtöbbet ami ugye csak pár hónapos volt. Meg egyszer dolgoztam szobalányként 1 hónapot aztán otthagytam mert nem bírtam a gerincferdülésem miatt. Nem is a munkával van a bajom mert megcsinálom főként takarítani szeretek de egyedül. Ha emberek között kell dolgoznom leblokkolok. Mindig attól félek hogy valamit rosszul csinálok és kinevetnek. Azt mondták nekem hogy magamtól nem látom meg a munkát csak úgy csinálom ha mondják. Sajnos én ilyen vagyok szeretem ha kiadják mit kell csinálni és nem magamtól kell meglátnom. Most voltam pár napja próbamunkán a kórházban de nem vállaltam el azt sem mert féltem. Főként a betegek miatt nem mertem belevágni. Rosszul leszek tőlük. Ott is azt mondták hogy vágjak bele próbáljam meg. De én nem mertem. Azt mondták nincs önbizalmam és ez igaz sajnos. Pedig nem vagyok béna és tudok is dolgozni csak félek az emberektől. Hogy tudnám ezt legyőzni? Muszáj elmennem dolgozni mert a párom nem tarthat el.
2018. szept. 25. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Vállalj jobb környéken ház takarítást. Húgomhoz is akkor jön mindig a takarítónő, mikor ő és férje is dolgozik.
2018. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress fel eg pszichológust. Ezen még szakember segítségével lehet változtatni. De innen-onnan szedett "jótanácsokkal" még ronthatsz a helyzeten.
2018. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!