Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám leküzdeni azt...

Hogy tudnám leküzdeni azt hogy mikor vágom a nyers hust rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Rám tör az ájulás érzés.. ilyenkor leülök és pár perc után újból nekiállok, de vágok kicsit és.megint.rám tör.. van mikor simán felvágom a húst semmi.bajom nincs.. de van mikor így berosszulok tőle.. tudom h ez agyban dől el.. de nagyon rossz érzés... szeretném leküzdeni mert megnehezíti az életem.. Amúgy nagyon ájulós vagyok.. sokszor ájultam már el vér láttán.. még akkoris ha nem a saját vérem volt..
2018. szept. 27. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Anno én is mindig rosszul voltam tőle, belegondoltam, hogy ez egy olyan izom, ami bennem is van és ezt most itt szeletelem, tancsírozom, fuhh...

Viszont amit tanácsolok, gondolj arra, hogy ez egy élletelen tárgy, olyan mint egy gumi, nem mozog, nem reagál, étel lesz belőle. Kell pluszba még egy éles kés is, a könnyebb munkáért:D

2018. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!