Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő a tanult tehetetlen...

Mennyi idő a tanult tehetetlenséget leküzdeni?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet egyáltalán?

Mekkora erőfeszítés és áldozat kell hozzá?

Mindig olyat csinálni amit nem szeretünk,nem hiszünk benne elég nehéz. Mindezt folyamatosan! Állandóan !

Meddig lehet azt csinálni amit nem szeretünk?



2018. jún. 26. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez egyén függő, mert sokan csinálják a dolgukat, ha törik, ha szakad, és nem gondolkodnak annyit rajta. Nem tudom mi a konkrét dolog, amit nem szeretsz, de általánosságban megértem a kérdésedet, én sajnos nem sokáig tudok olyan dolgot csinálni, amiben nem hiszek, vagy nem szeretem, az én lelkemet megöli. Emiatt sok problémám van, de nem félek feladni ezeket a dolgokat, mert úgy gondolom még nem találtam meg a saját utam, és keresgélni jobb, mint hosszú időn át egy helyben járni. Ha már úgy érzed számtalanszor nekifutottál egy dolognak, de nem jutottál közelebb a céljaidhoz, engedd el azt a dolgot, és keress olyan dolgokat, amiket szeretsz.
2018. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem sokáig. 26 éves korára az ember belefárad.
2018. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!