Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy Baba fobia? Ha...

Van olyan hogy Baba fobia? Ha nem akkir mi van énvelem?

Figyelt kérdés
Hányok az elo babaktol ha látom őket mert ha eszrevesze hanyimgerem van, oklendezek

2018. szept. 29. 10:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekvallalastol félek hanem hányok a babáktol akkor pediofobiam lehet
2018. szept. 30. 14:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha hánysza gyerekketől, akkor hog akarnál gyereket vállalni? Lehányod majd minden nap ha meglátod?
2018. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
16 évesen nem fogok én itt gyerkeet vállalni, csak hányok tőle
2018. okt. 1. 06:19
 14/16 anonim ***** válasza:

16 évesen még megteheted.

lehet, hogy csak később indulnak be a hormonjaid.

2018. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy csak 16 éves vagy :D Azt hitem felnőtt vagy már. Bocs, akkor simán kinövöd majd ezt, olyan ismerősöm is van, aki hasonlóan volt meg állandóan mondta neki nem kéne gyerek, aztán me 25 éves korától azon "sírt" hpy gyereket szeretne már és azóta már van is 1 gyermeke. És vannak olyan 30+os ismerőseim akik máig undort éreznek agyerekek iránt és nem akarnak soha szülőkké vállni. Ilyen is van, meg olyan is van. Lehet te is kinövöd ezt, ha meg nem, akkor valószínűleg házas sem leszel soha.
2018. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem még mindig érdekelne az expektopatronum dolog.
2018. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!