Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne a jobb döntés?

Mi lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Pár hónapig egy pszichiátriai kezelésen fogok részt venni. (főleg gyermekkori traumák miatt)

A hétvégéket nem tölthetem a kórházban, valakinél laknom/aludnom kell. Nem tudom, hogy mi lenne rám jobb, építő hatással.

Szülőknél aludni lenne a leglogikusabb, ahol sajnos nagy a terror, az alkoholizmus és az embertelen körülmények, amikben felnőttem és amiért a gondjaim talán kialakultak. Mégis az ember "biztonságosnak" érzi még a legrosszabbat is, ha megszokta.

Egyik rokonomhoz is talán mehetnék, de attól tartok, hogy ott nem tudnék olyan nyugodtan lenni, mint amire szükségem van, és zavarni sem szeretnék sehol.

Ezeken kívül marad talán a hotel/panzió, ami költséges, és ilyen állapotomban félek a bizonytalantól.

Előre is köszönöm a hasznos kommenteket.



2018. szept. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hostel? Azok nem drágák.

Szülőkhöz semmiképp ne menj.

2018. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Panzió.


Nem logikus odamenni, ami lelki nyomorodást okoz. A rokon sem jó, mert lehet, hogy zavarsz, és jópofizni kell.

A panzióban szolgáltatást kapsz, nem kell kerülgetni senkit és nyugodt.

Vagy utazz haza hétvégén.

2018. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Panzió, albérlet
2018. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Figo07 válasza:
A szülőkhöz még véletlenül se.De még rokon se biztos hogy jó ötlet.Esetleg egy jó barát?
2018. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!