Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami megoldás arra,...

Van valami megoldás arra, hogy ne golyózzak be?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom és itt maradtam egyedül a lakásban. Életemben nem éreztem még magam ennyire borzalmasan. A szakítás az "egy dolog" a másik dolog meg az, hogy nagyon egyedül vagyok. Visszakoltozok a csaladomhoz,de csak jövőheten mert ők éppen elutaztak nekem pedig még ezen a héten dolgozni kell az itteni munkahelyemen. Barátaim sincsenek itt, mert a párommal másik városba költöztünk. Otthon vannak barátaim akikkel tudok beszélgetni, de találkozni nem, mert a munka miatt nem tudunk elmenni egymáshoz. Próbálom lefoglalni magam, de az időjárás is olyan nyomaszto és ahogy kozeledik az este egyre rosszabb. Nagyon hiányzik. Aki volt már hasonló helyzetben, hogy vészelte át? Gondolom sokan egy ilyen után haza se költöznek hanem megszokajak az egyedüllétet. Hogyan?
2018. okt. 1. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sírtam egy hétig, aztán lassan kezdett múlni a fájdalom. Ennyi. Erre nincs gyógyír. Az idő megoldja. Vagy gyengébbeknél nem. :D Bennem nagyon megvolt a túlélési ösztön. Egyetlen hátrány: azóta sem voltam szerelmes. Kémia van, de érzelmek már annyira nem. Persze nem kell rögtön rosszra gondolni. Tartásom van azért. Haha. :)
2018. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és bocs, hogy ilyen furcsa pozitív gondolkodással állok a témához, de képtelen vagyok a saját bukásomat nem nevetve kezelni. Akkor persze én sem nevettem hónapokig. :D
2018. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 2 hete vége van. Az a része már egy fokkal jobb, túl vagyok a kezdeti sokkon. Viszont az egyedulletet nem bírom. Olyan nyomasztó és furcsa. Nem tudom megszokni. Marmint itthon lenni egyedül... Nem az, hogy nem vagyok kapcsolatban.
2018. okt. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!