Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Inzomniára valami megoldás?

Inzomniára valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, akár mit csinálok. Már nagyon fáradt vagyok, a bőröm is húzódik, fel kell kelni csinálni a dolgokat, és nincs hozzá erőm. Csak fekszek, fekszek, van, hogy 20 órát csak fekszek, de nem tudok elaludni. Már a legerősebb altatóból a Stilnoxból is bevettem másfelet, csak hallucinációim voltak tőle, de elaludni nem tudtam. Mit csináljak?
2018. szept. 28. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Végülis szuper, hogy semmi lényegi dolgot nem írtál le.


Mióta tart? Mikor kezdődött(Valamilyen alkalomhoz van kötve?)

Hány éves vagy? Nemed?

Milyen kivizsgálásokon voltál már? Lett valami eredmény?

Totálisan kivan zárva a testi problémák tömkelege?

Van valami mentális betegséged?

Mit próbáltál az altató előtt?

Mindig ilyen vagy csak néha, időközönként?


Ha segítség kell, akkor legalább arra vedd a fáradtságod, hogy segítesz magadon és leírsz mindent, amit tudnunk kell a valamire használható válaszok előtt...

2018. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván ezeket nem fogom ide leírni, de ha megkérdezed pmbe leírom.
2018. szept. 28. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor egyértelműen itt nem fogsz segítséget kapni.

Max pm-ben ha rámírsz és leírod.


Nem az én érdekeimet szolgálja ez az egész, szóval ez van. :)

2018. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ilyen önjelölt nagyképű. Mellesleg milyen szó az, hogy rámírsz?:)
2018. szept. 28. 14:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki akar, majd segít.
2018. szept. 28. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagyképű, csak nem arról szól az oldal, hogy barkochbazzunk.

Ha nem tudnál aludni, akkor már leírtad, volna a válaszokat. Illetve egy kedvesség is volt felőlem, mert fent tartottam a lehetőségét annak, hogy segítek.. annak ellenére, hogy millió információ hiányzik.. és nem csak válaszolnom kellett, hanem feltenni a kérdéseket...

Anno hónapokig szenvedtem tőle, rengeteg dolgot kipróbáltam. Bármit megtettem volna a megoldásért. Persze az csak úgy jött el, hogy magam ások a téma mélyére.


A "rámír" egy szóköz kihagyása miatt fordul elő. Örülök, hogy észrevetted, ergo kipihent ember vagy te! :)


Jó pihenést a továbbiakban is!

2018. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első tökéletesen célzott arra, hogy miért nem tudunk segíteni.

Próbálj nyugtató teákat.

2018. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"akár mit csinálok"

Az "akármi"-ben az autogén tréning is benne van?

2018. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, elég sok helyesírási hibát összeszámoltam nálad is, szóval másba inkább ne köss bele emiatt. :)


Amúgy nekem a sport sokat segített, mikor álmatlanságban szenvedtem, meg nálam lelki okai voltak, azokat megoldottam, emellé még kaptam egy megfelelő antidepresszánst, azóta semmi gond nincs az alvásommal. Viszont amíg tartott az a rossz időszak, addig én tonnaszámra zabáltam a nyugtatókat esténként, mert másképp semennyit sem aludtam.

2018. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!