Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek depressziós?

Figyelt kérdés

több mint ey éve vagyok depressziós.. de nem vettem rá magam hogy segítséget kérjek. nem is szeretnék, nem szeretném kiteregetni az életemet egy idegennek...


szóval..: én egyedül meg tudok küzdeni vele? sokszor mondtam már hogy meg akarok halni stb.. volt amikor gyógyszereket szedtem be... nem lett semmi bajom..


mit tegyek? nagyon fiatal vagyok ehez..

(kialakult egy betegségm nagy esély van arra hogy a depresszió miatt)



2018. okt. 3. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

*kérdező vagyok*


Nem baj a gyógyszer.. Ha segít akkor király..

Dee igazából járnom kellene pszichológushoz, mivel a gyámügy ezt szabta ki..

De eddig nem szóltak hogy nem mentem...

Meg az lenne a baj hogy anyum ott ülne mellettem és természetesen elötte nem nyílok meg..

2018. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Huzamosabb ideig nyilván nem ülne ott, mivel ez nem párterápia, legfeljebb az első alkalommal. A gyógyszer azért baj, mert rászoksz, egyre több kell, miközben a problémád, ami maga az ok, fennmarad.
2018. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

*Kérdező vagyok*



Igaz... Rászokok de kicsit jobb lesz a kedvem.. Amúgy nem lehetne azt csinálni hogy kiküldeni vagy valami?

2018. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet. Simán megmondhatod a pszichológusnak, hogy négyszemközt szeretnél vele beszélni. Ez szakmailag neki még jobb is, mert így lehet benne biztos, hogy nyílt és őszinte leszel.
2018. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

*Kérdező vagyok*

Rendben, köszönöm szépen a válaszokat :)

2018. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

*Kérdező vagyok*

Egyáltalán nem segít semmit a gyógyszer.. Talán álmosabb leszek tőle és rosszabb a kedvem..

2018. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!