Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi értelme van élnem?

Szerintetek mi értelme van élnem?

Figyelt kérdés

Nincs munkám , soha nem is volt csak egy pár hónapot gyárban dlgoztam.

Nincsenek barátaim, nincsenek beszélgetőtársaim, 19 éves korom óta most leszek 26.

Nagyon nehezen birom ezt, Ezalatt az évek alatt itthon ültem .

Nem volt lehetőségem tanulni, egyetemre menni, ezáltal nem tudtam mai napig hogyan kell, állásinterjúra menni, mivel azt nem irhatom be az önéletrajzomba hogy csak érettségi::

Mert az nem szakma, meg tapasztalat. És egésznap szenvedek, hajnalig vagyok fent, gépezni szoktam, vagy aludni, de akkor nagyon sokat, 3-4 napokat is átalszok egy napot. Ezáltal összemosodtak az évek, a napok, az idő meg minden, nem tudom milyen nap van, hány óra, milyen évet irunk tehát ilyen súlyos.

Voltam pszicholgusnál többször is, azt mondta kérjem kia család segitségét, de nem segietnek a szüleim.

Évek óta, és csak mégsúlyosabbá tették a helyzetemet.Erőm sincs már változtatni, rengekeszer megakartam már halni, mert 26 évesne nem volt abrátnőm, se haverom, se semmi.

És pusztulás igy élni, Már ha ez élet.

Nincs ötletem ebből kilépni, kórházba meg nem fekszek mert nem szedek gyóygszereket.

igazság szerint már csak azért élek, mert félek a haláltól, de semmi nem tart abban hogy én éljek., Mert 6 éveet elbasz..am az életemből a semmire, Nem értek semmihez, nem volt sikerélményem, és stb.


2018. okt. 4. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Valószínű a modern rabszolgasággal nem tudsz azonosulni. Persze egyikünk sem. Ha szabadon élhetnél az valószínű meghozná az életkedved. Régen, az államosítások előtt például a Bakonyban 100-nál több tanya volt, azokon boldogan és szabadon éltek az emberek. Persze az jut az emberek eszébe egyből hogy milyen kemény munka lehetett az. Igen, csak hogy otthon maguknak dolgoztak és a családjuknak.

Elárulom hogy például én a trópusokra is tervezek leköltözni akár egy faházba önellátónak vagy méhésznek vagy gyümölcstermesztőnek. De modern rabszolga akkor sem leszek, még ha kényelmesebb életnek tűnne akkor sem.

2018. okt. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Duenna ***** válasza:
Kapd össze magadat, keress egy munkahelyet, menj el dolgozni, kapsz normális fizetést, abból megpályázhatsz bármilyen szakmát, tanulj, lesz barátnőd, gyűjthetsz bármire, és az életed rendbe jön. Attól, hogy egész nap fetrengsz az ágyban, és csak a lelki sebeidet nyalogatod, attól bizony semmi sem fog változni az életedben, hanem még jobban lecsúszol. Szabad ember vagy, szabad akarattal rendelkezel, szabadon dönthetsz a sorsod felől. Olyan sorsod lesz, amilyet csinálsz magadnak.
2018. okt. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni, akár gyárba, Mekibe, eltereli a figyelmedet, nem egész nap magadat emészted, lesznek barátaid, lesz pénzed, abból akár tanfolyamot is elvégezhetsz, de az első OKJ amúgy is ingyenes.
2018. okt. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet újrakezdeni, ne másokkal veresenyezzél, hanem önmagadhoz képest. A megoldandó feladat, hogy kigyere a munkanélküliségből. Jézus ezt tanította az egzisztenciális gondokról:


"Ne aggodalmaskodjatok tehát, és ne mondjátok: Mit együnk? vagy: Mit igyunk? vagy: Mivel ruházkodjunk?

Mert mind ezeket a pogányok kérdezik. Mert jól tudja a ti mennyei Atyátok, hogy mind ezekre szükségetek van.

Hanem keressétek ELŐSZÖR Istennek országát, és az ő igazságát; és ezek mind megadatnak néktek.

Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől; mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja."


Létezik gondviselés, az életet nem a vakvéletlen irányítja, ha Istenhez fordulsz!

2018. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na haggyál ezzel, az istenes hü..eséggekkel. Én nem hiszek Istenben és ISten sose létezett.

Isten, egy ember által kitalált figura amire megirták a Bibliát és ezáltal keletkezett sok agymosott ember, bár a Bibliában vannak valós dolgok. De ezek az Isetenes és egyéb fa..ságok csak agymosás.

A szektások, akik istentisztelők, na velük vigyázni kell.

2018. okt. 4. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szektás, se Jehova tanúja. Attól, hogy nem látod Istent még létezik. A rádióhullámokat se látod, mégis léteznek. Sajnos istenhit nélkül a körülmények tönkretehetik az embert, elindul egy destruktív vagy öndestruktív irányba.
2018. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!