Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változik meg az életem...

Hogyan változik meg az életem ha Lamolepet szedek?

Figyelt kérdés

Eredetileg súlyos önértékelési problémákkal és bipoláris zavarral küzdök. Jellemző az állandó halálvágy is. Az orvos ezért írta fel a Lamolep nevű gyógyszert. 25-el kezdtem, 100-al folytatom, míg nem kapok mást.


Kérdés az, ha mondjuk beáll a hatása, akkor mire számíthatok? Fog ez a szer javítani az önértékelési zavaraimon? Ami fontos lenne, mert addig nem fogok tudni egyről a kettőre jutni az életben. Ergo a mostani alja munkáknál soha nem találok jobb munkahelyet, mert továbbra is félni fogok a kudarcoktól, a további megaláztatástól és a komolyabb felelősségvállalástól. Viszont ez a negatívum visszahúz mindig majd arra a szintre, ahol most vagyok.


2018. okt. 4. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnnek az érzelmi kilengések. Amúgy ez epilepszia-gyógyszer is.
2018. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1

Akkor ezek szerint beáll egy állandó állapot? Nálam ez olyasmi, hogy egy semleges érzelmi állapotba kerülök, amikor sem a negatív, sem a pozitív érzelmek nincsenek rám hatással, magyarul "vegetálok" (ahogy általában lenni szokott a mindennapokban - míg valami ki nem zökkent). Ilyesmire kell számítani?


Csodát amúgy nem várok, ugyanis nem hiszem hogy egy gyógyszertől gyökeresen megváltozik a gondolkodásmódom.

2018. okt. 4. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vidámabb és aktívabb lettem tőle. 100 mg-ot szedek. Hangulatingadozásokra írták fel, azok vannak most is, kilengések, de alapvetően sokkal jobb a hangulatom, amióta szedem.
2018. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz tőle vegetálni. A komolyabb gyógyszerek mint az erős nyugtatók, altatók ilyesmik, azoktól talán, de nem a lamoleptől. Sok a félreértés a köztudatban a hasonló gyógyszerekről, amiknek a nagy része hamis, leginkább diliházas filmekből merítik az ihletet.


Jobban leszel. Ha mégsem használ kapsz másikat, más hatóanyaggal.

Én antidepresszánst szedtem már minden gond nélkül. Se mellékhatás se elvonási tünet. Édesapám epillepsziás, ő is szed erre gyógyszert, és neki sincs tőle semmi baja.

2018. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!