Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tinédzserkori strokeről...

A tinédzserkori strokeről valaki elmondaná hogy most mi miért van? Többi lent

Figyelt kérdés
Ugye ezek annak a jelei: bal kéz és láb zsibbadás, nem tudtam rendesen fogni, száj zsibbadás, látás zavar vagy mi, beszéd zavar, azt mondták a szám félre allt? De utána semmi bajom nem volt másnap. Akkor az iskola orvos át jött és azt mondta hogy a stressz. ( amit nem hiszünk hogy amiatt volt) egy gyengébb stroke vagy más? Tinédzserkoriról mesélne valaki bővebben mert szinte semmit nem találtam.

2018. okt. 5. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A stroke másnéven agyvérzés nem mentális betegség. Ami neked volt azt nevezik TIA-nak (ideiglenes agyi keringési zavar). Komolyan kell venni azt mert ez gyakran a stroke előfutára de több oka is lehet ennek . Fiatal korban én veleszületett nyaki érszűkületre tippelek. Ami stress hatására okozhat agyi keringési zavart,mindenesetre kikell vizsgálni
2018. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

akkor rossz helyre írtam. Velem született betegségről nem tudunk. Más oka mi lehet? Erre van valamilyen kezelés? Ha igen akkor mi, milyen?

2018. okt. 5. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Pitvarfibrilláció stb, ne várd el hogy felsoroljam mindet menj el orvoshoz es vizsgáltasd ki
2018. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon köszönöm!!!
2018. okt. 5. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül veled, jobban vagy??
2018. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg nincs időpontom mert még a jövő évit nem nyitottak meg vagy mi majd holnap
2018. nov. 12. 19:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok megint lenne egy kérdésem. Mennyi az esélye annak hogy ezek a stressztől vannak?
2018. nov. 26. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs fizikai oka akkor valószínű hogy pszichés
2018. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!