Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek miért vannak...

Szerintetek miért vannak dühkitöréseim? Privátba is írhattok

Figyelt kérdés

Már két éve vannak dühkitöréseim négyszer is vitt már el a mentő dühkitörés miatt idén tavasszal meg a rendőrök jöttek ki és hívták a mentősöket hogy vigyenek be a kórházba az első kettőnél kaptam nyugtatót amikor beadták le is fogtak mert ellenkeztem (nagyon hiányzik a lefogás érzése) az utolsónál nem mert nagyon rosszul voltam a rendőrök is mondták hogy sápadt vagyok

Családi háttéről csak annyit hogy az apukám meghalt 6 éve az anyukám egyedül nevel nem szenvedek semmiből sem hiányt de nagyon hiányzik az apukám

Ezt a kérdést már egyszer kiraktam de nem kaptam értelmes választ



2018. okt. 5. 20:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én szìvesen lefoglak:))
2022. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el ennek a jelentésén - örülök, ha lefognak.

Szerintem: addig is foglalkoznak velem, fontos vagyok, hozzám érnek - fizikai kapcsolatba kerülök egy másik emberi lénnyel és testtel, stb.

Folytasd a sort, és ha kell, keress más olyan lehetőségeket, amik kielégítik a szükségleteidet.

2022. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!