Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jön gyakran az az...

Miért jön gyakran az az érzet, mintha figyelnének?

Figyelt kérdés

Elősször is bocsi, de nem tudtam megfelelő kategóriába tenni.

A témához visstatérve tudom, hogy sok ilyen kérdés van, viszont az én történetem más viszonyokból indul. Ugyanis lassan 1 hónapja költöztünk el egy új házba ami jóval nagyobb és takarosabb mint az előző. Amióta itt vagyunk, folyton olyan érzésem van, hogy figyelnek. Ez főleg este van és akkor, mikor egyedül vagyok. Még nem történtek (remélem nem is fognak) ilyen különös dolgok a házba, pl. leesik egy random pohár az asztalról stb. Csak én érzem azt a figyelést, pedig nincs ott senki-semmi, tehát fogalmam sincs miért érzem ezt. Lehet paranóiás vagyok, sőt... Már kezdek nagyon félni az egésztől pedig nem figyel senki, csak az érzet a rossz, de nagyon.



2018. okt. 5. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az új hely miatt lesz. (Bár néha mikor teljesen egyedül vagyok, akkor én is érzek olyat)

Ugye új hely, új környezet stb. Mások a zajok, más a ház "kisugárzása" meg ilyesmik.

2018. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!