Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hányan mentek ezen már keresztül?

Hányan mentek ezen már keresztül?

Figyelt kérdés

Gyerekként, tudatlanként olyan boldog voltam emlékszem.

Aztán ahogy megismertem a világot egyre iszonyodok tőle.

Itt főleg arra gondolok hogy ha csak a genetikát nézzük ki tudja hogy ki kivel keveredett. Ki tudja e hogy rokonaink nem keveredtek rokonainkal. Vagy a lány akibe beleszeretek nem e egy távoli rokonom. Egyszerűen ezen kattog a fejem.

Annyi pánikrohamon és szorongáson vagyok túl hogy igazából már csak az éltet hogy a lehető legtöbbet berugjak, vagy valami csoda sütit egyek " " , vagy mimnél többet szexeljek. Egyszóval folyton kábitsam magam mert beleörülök a valóságba.


Szeretném tudni más is van e így?



2018. okt. 6. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyerekként előfordult. :)
2018. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok meddig gondolkoztál ezen?
2018. okt. 6. 22:24
 3/15 anonim válasza:

Nekem ilyenek nem fordultak még meg a fejemben, de ahogy most ezt elolvastam, hát így sem nagyon mozgat meg ez a gondolatmenet.


Orvos látott már?

2018. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az hogy bizonyos történelmi korokban kevés volt az ember ezért csak belterjesen tudtak szaporodni. Azok utódai vagyunk mi. És lehet hogy pont te előző és én rokonok vagyunk és nem tudunk róla és gyerekünk lesz majd az találkozik egy másik rég eltünt szállal és ez így megy tovább. Ebbe bele lehet örülni.
2018. okt. 6. 22:42
 5/15 anonim ***** válasza:

És miért zavar ez téged ennyire?

(Ezt nem bunkózásból kérdezem, hanem komolyan!)

2018. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát de gondolj már bele az egész emberi civilizáció kvázi vérfertőzésre épült. Komolyan mondom az egész lét hazugság. Minden állatnak és fajnak van közös őse igazából minden faj rokonok sokasága. Ebbe gondolj bele. Az utcán a tömeg nem tömeg csk a többi rokonod. A párod akit megdöntesz este a rokonod. Gondolkozz, láss a világ mögé. Ez az egész egy őrület.
2018. okt. 6. 22:52
 7/15 anonim válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, mert ez elég meredek ha ezen kattogsz.
2018. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy ilyeneken agyalsz?

F/60

2018. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
23
2018. okt. 6. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod a dolgokat!
2018. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!