Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol elvonási tünetekre...

Alkohol elvonási tünetekre (reszketés, szédülés, rossz közérzet stb) szedhetek xanaxot?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
üdv a klubban, én még csak a rossz közérzetnél vagyok, meg hogy leszarok mindent.
2018. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alkoholelvonási tünetre semmit nem ér a Xanax. Ha magadtól akarsz leszokni, kérdezd meg a háziorvost, vagy anonim oldalon érdeklődj, mert van rá gyógyszer, csak sajna nem tudom pontosan. Hülyeséget nem akarok írni, de azt hiszem, a Triapridal erre való. Magadtól semmi nélkül ne kezdd el a leszokást, mert bele lehet halni. Attól függően, mennyire vagy alkoholista. Minden erre való gyógyszer vényköteles. Próbálkozz háziorvosnál, kérj tőle tanácsot, mi enyhíti a tüneteid.

Xanax SEMMIKÉPP.

2018. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól emlékeztem, itt a link. Olvasd el az első pár sort:


[link]

2018. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér.köszönöm.
2018. okt. 7. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedni szedhetsz, szokták is így kezelni, viszont inkább sikertelen, mint sikeres. Általában visszaesnek mellette, vagy alkoholfüggőségről nyugtatófüggőségre váltanak, vagy idővel elkezdenek inni, és ezzel egyidőben nyugtatózni is.
2018. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!