Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus ha ezt mondta,...

Pszichológus ha ezt mondta, mi a teendö?

Figyelt kérdés

Voltam ma pszichológusnál , en úgy érzem kipihent vagyok , sminkeltem is diszkréten , nagyon rendes nö volt , de azt mondta hogy az a véleménye , hogy totál ki vagyok merulve es a földön fekszem , várva hogy még ki rúg belém .

A legsúlyosabb az volt , hogy azt mondta , hogy teljesen elvesztettem az integritasom, önmagam a buszkeségem

Ide jutottam . Ez fáj . Hogyan lehet ebböl felépulni ?

Majd megkerdem öt is de kerdezlek titeket most .

Egyedul nevelem a kiskamasz gyerekem , azert fordultam hozza , hogy segitsen a szemelyisegfejlesztesemben



2018. okt. 8. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Reméljük, segít a szakember, és rendbe jössz. Egy jó lélekgyógyász a smink/álarc mögé lát...
2018. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első lépés: Minden olyan kapcsolatot, akik ártottak neked, kárt okoztak neked, hátráltattak téged, magadra hagytak-lezárod. Szó nélkül. Magyarázkodás, szöveg nélkül. Utána újjá építed önmagad. Lépésről-lépésre. A motivációd meg a legjobb: a gyermeked. Nézd a dolgok jó oldalát: van akinek nincs motivációja ilyen pillanatban. Nekik sokkal nehezebb.
2018. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat éve hátrahagytam minden ártó kapcsolatot

Es megis itt tartok

2018. okt. 8. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor AZ a teendö, hog FOLYTATOD a terápiát!
2018. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 Ártottál valakinek/valakiknek?
2018. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én soha . Nem azok kerulnek terapiara , akik ártanak
2018. okt. 8. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is foglalkoztat, hogy lehet ebből kimászni. Nekem azt mondták, kell egy cél, hivatás, amiért érdemes dolgozni,élni. Ezt kell megtalálni. Egy pszichológus lehet mást mond. Engem érdekelne a történeted, hasonlóan érzem én is egy gödörbe kerültem.
2018. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!