Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak fiatalon...

Kihez forduljak fiatalon depresszió gyanújával?

Figyelt kérdés

Üdv!

19. életévemet töltöm pár héten belül. Szeretnék segítséget szerezni a problémáimra, illetve kivizsgáltatni magam, de mivel nincs önelló keresetem nem tudok megengedni egy drágább orvost. Édesanyám régebben rosszul reagált az ötletemre, szerinte nincs semmi bajom, csak magamnak beszélem be, hogy rossz nekem. Háziorvosban nem bízok eléggé, hogy felhozzam/beutalót kérjek, mivel egy kis faluban lakom és félek ő sem venne komolyan. Hol tud egy 19 éves lány segítséget kérni, hogy anyagilag ne legyen túl megterhelő, és nem úgy állnak rögtön hozzá, hogy lenézik? Félek a helyzettől.

Előre is köszönöm a tippeket, Réka



2018. okt. 8. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem spekulálsz hanem elmész a háziorvosodhoz és elmondod neki a problémádat ő pedig beutal az SZTK-ba ahol ingyen foglalkozik veled a pszihológus / pszihiáter.
2018. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok segíteni, viszont teljesen ugyan ezzel a problémával állok szemben, szóval ha esetleg valaki magánban segítene, akkor kérem, nekem is küldje el.

Előre is köszi

2019. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan el lehet menni a háziorvoshoz. Neki csak az a dolga, hogy beutalót adjon. Ha nem tudsz magánrendelést megfizetni akkor sajnos ez az egyetlen járható út.
2019. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!