Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki akinek szó...

Van itt valaki akinek szó szerint fáj a lelke? Bele lehet halni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy vicces, azoknak akik ezt nem élik át. De ha lehet komoly válaszolókra lenne szükségem. Akik hasonlót átéltek már.

2018. okt. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen bele lehet halni sajnos, hosszasan elhúzódik az egyén problémája akár szívinfarktus is lehet a vége, ha ez a gyengéje, hozzáadva egyéb tényezőkkel.
2018. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fájt már úgy... Szerettem is volna belehalni, de sajnos csak az emberek 0,00001 százaléka hal bele "rásegítés nélkül", a többi szimplán kib****ul szenved... Jó hír, hogy egy idő után ez enyhül. Kitartás :-(
2018. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sansa Strak válasza:
Ne aggódj, változni fog a helyzet. Tudom miről beszélsz. Nekem most zárult le egy ilyen időszakom ami kb 3 hónapi szenvedéssel járt. Ha érdekel privátba tudok többet is mondani.
2018. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van ilyen. fáj-fáj. majd elmúlik. amúgy bele lehet halni. akinek ez nem célja, az úgyis meggyógyul majd.
2018. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt szerintem már mindenki átélte, ne aggódj. Úgyis elmúlik, ha meg nem, akkor te is úgy jársz, mint én és egy rakat szaros gyógyszerrel éled le az életed. Víí😐
2018. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!