Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok betekintést...

Hogyan tudok betekintést nyerni egy zárkózott férfibe?

Figyelt kérdés

Mosolygós, visszahúzódó, de kedves, hűséges s gyengéd, törődő ember.

(új kapcsolatot kezdtem, de így még nem voltam, hogy nem tudok bele látni picit se)


Milyen módon "vegyem rá", hogy merjen rendesen nyitani lelkileg is.


Annyit tudok megtörték őt a szíve mélyén s bármi kisebb negatív éri az agya parancsba adja - ne nyiss, ne érezz, mert fél a csalódástól s fél attól, hogy meg fog bántani.


Ígyis megbántott, annyit mondtam, ha szeretné ezt a mosolygós kedves ölelgetős ént magának, akkor azt a blokkot az agyában nyissa ki néha - adjon esélyt az új kapcsolatban...


Főleg hogy egyik legjobb barátja ellen harcolt értem a nyaraláson. Ott ismertem meg.


Volt kb 2 hetem amikor magamba zuhantam, hogy nincs munkám (most vesznek fel majd egy gyógyszerészetre), s a negativításom óta elzárkózott, blokkolt az agya, holott feltornáztam magam testileg is s lelkileg.


Szeretném támogatni, de nem befogadó képes, perpill hagyom - hogy keresni fog-e.



2018. okt. 10. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha neked szimpatikus (később eldől, hogy mennyire), akkor tartsd szemmel, de ne akarj rátapadni, mint egy kullancs. Ha teheted, légy a szeme előtt. Lássa, hogyan viselkedsz mások előtt, hallja az esetleges nevetésed, nem feltűnő kacagásod. Néha-néha szólítsd meg.

Nehéz konkrét választ adni, mert a helyzetet te magad látod. Ha van gyakorlatod a kapcsolatfelvételben, szűrd ki magadnak azt, ami eddig eredményre vezetett. Ne nyomulj rá, mert elriasztod magadtól, de légy a közelében.

2018. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mosolygós, visszahúzódó, de kedves, hűséges s gyengéd, törődő ember."

Ha ilyennek látod, miért gondolod, hogy még bele kéne vájkálnod? Ismerkedjetek, járjatok és megismeritek egymást. Pl ő is elgondolkodik, hogy tudna egy olyan nővel élni, aki bele akar mászni. a lelkébe, nem elég ha szeret és szeretik.

2018. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek a 2. válaszolóval. Közben jutott eszembe, hogy hűségesnek találod... Erről hogyan győződtél meg? Ha mondta, ez nekem nem lenne elég. Bizonyítsa be!

Az hogy mosolygós, visszahúzódó, kedves, gyengéd - ez látható és érezhető.

Sok sikert nála!

2018. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TR75 ***** válasza:

Ha valaki zárkózott, nem veszi jó néven a nyomulást. Ezt szerintem nehéz kezelni a másik félnek, mert valószínűleg az ilyen ember nem fog lépni, mert vagy a lehetséges visszautasítást látja, vagy nem bízik benne, hogy sikeres lehet (főleg, ha vannak már negatív tapasztalatai, amik miatt zárkózott lett).

Légy türelmes vele és a szokásos tempónál lassabban haladj. Ilyenkor elő lehet venni a női praktikákat (persze csak rejtetten), amikor úgy trükközöl, hogy azt ő úgy értelmezze, mintha ő maga lépett volna, ő maga jött volna rá bizonyos dolgokra.

Aztán azt is próbálhatod, hogy olyan dolgokról is beszélsz vele, amik a számodra fontosak, de nem osztod meg mindenkivel őket, csak az arra érdemesekkel (előtte ezzel is lehet kicsit taktikázni, meg elejteni egy-két előkészítő mondatot akár napokkal-hetekkel előtte).

Szerintem azt ne csináld, hogy kivárod, amíg keres, mert lehet, hogy nem fog. Úgy fogja értelmezni, hogy számodra ő nem lényeges. Ha ő fontos a számodra, akkor valahogy mindig legyél "látótávolságban" tőle, tehát akár csak "véletlenül" is bukkanj fel, és ilyenkor beszélj magadról, hogy lássa, megbízol benne.

Szerintem ez is a legfontosabb, hogy lássa azt, hogy megbízol benne, ez segíthet neki abban, hogy megnyíljon.

2018. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most akkor együtt vagytok, vagy nem?


Kicsit zavaros nekem a kérdés.

2018. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
TR75 - BRAVÓ! Egyet értek veled.
2018. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Legjobb barát ellen harcolni egy nőért, az igen, szép barátságai lehetnek, ha ilyen a legjobb.:D
2018. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

A kérdező nem fiú, aki harcolt egy nőért a barátjával, hanem ő a leány, akiért harcolt két fiú. Gondolom, ezt te is észrevetted, de akkor miért ócsárolod itt a fiút? Az hogy két (vagy több!) fiú harcol egy lányért, illetve két (vagy több) leány harcol egy fiúért, ez általános eset. Aztán vagy a harc tárgya dönt, vagy valamelyik harcoló feladja és átengedi a terepet másnak. Nincs ebben semmi kifogásolni vagy kivetni való!

2018. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne már bakker!


Két legjobb barát sohasem veszik össze nőkön. Ez szent és sérthetetlen bro-rule.


Pics..ák jönnek mennek, de a legjobb barátod csak egy van.


Egy nő sem ér annyit, mint a legjobb cimborád.

2018. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

(Mellesleg nem az a 72%-os vagyok aki a 7-est írta... de én is ezen akadtam fent)

30F

2018. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!