Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok ennyire zárkózott...

Mitől vagyok ennyire zárkózott? Hogyan küzdhetném le?

Figyelt kérdés
Na szóval az a problémám,hogy ha valamit eltervezek,hogy elmegyek valahova,akkor inkább lemondom,és mégsem megyek el. Helyette pedig itthon ülök egésznap. A kedvem is elmegy. Pszichológus kellene?
2017. júl. 31. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha magadtól nem jössz rá a probléma okára, vagy ha nem tudod egyedül kezelni.
2017. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, kellene aki segíteni tud!

De ez már lehet, hogy a depresszió jelei, aminek oka ált. a hiúsági komplexusok.

Most leírom, hogy nekem ki segített a zárküzottságomból ki gyógyulnom:


"Azok a gátlások, amelyek benned vannak, csak akkor oldhatók fel, ha megtanulsz relaxálni és kinyílni Felém! A Szentlélek a nyitottság Lelke!


Bizonyos gátlások fontosak és szükségesek ahhoz, hogy beszédedben fegyelmezett és mértéktartó tudj lenni. Alkat kérdése is, hogy valaki mennyire nyitott vagy zárt, tehát karmikus, magaddal hozott adottság. De ez az adottság is, mint minden adottság, csak akkor és annyiban indul el pozitív irányban, amikor és amennyiben ura vagy ennek és nem ez uralkodik rajtad! Ezért kell megtanulnod relaxálni és kinyílni Felém!


A helyes ellazulás és megfelelő kinyílás lehetővé teszi számodra azt lelki fejlődést, amelyet bizonyos görcsök akadályozni tudnak. "


[link]

2017. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsubelteki válasza:

Szia!

Szerintem nem feltétlen pszichológusra van szükséged, hanem mondjuk egy olyan barátra, akivel szívesen kimozdulsz. Az nem baj, ha a kedvesed néha nélküled megy valahová, de igen is kell, hogy együtt is elmenjetek valahová a komfortzónán kívül. Hidd el nagyon is jó tud lenni, ha ketten csináltok valami közös programot. Legyen az egy mozi, vagy épp bowling. Ha pedig úgy érzed megfogsz hátrálni, akkor csak azért is tedd meg az eltervezett programot, és érezd jól magad.

2018. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!