Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon depressziós lettem,...

Nagyon depressziós lettem, mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Állandóan azon gondolkodom hogy az élet értelmetlen,csak biológiai gépek vagyunk a nagy világban a tudomány szerint se szabad akarat nincsen és még az univerzumunk se különleges egyedi,van másik végtelen sok, egyikünk se egyedi van belőlünk végtelen másik semmiben se döntünk csak ateljuk az életet és hogy ez elvileg a végtelenségig megy az végképp megijeszt, úgy érzem kezdek bekattani ettől semmit se tudok már élvezni az életben
2018. okt. 11. 00:25
 1/2 anonim válasza:
Szia hogy lehet mindenki ilyen szívtelen hogy nem írtak neked.Hát figyelj én is észrevettem ezt de ne aggódj ,találj ki valami jót.Az igaz hogy csak történnek a dolgok sokszor megszólalnék de elakaszt valami belül .
2018. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit szeretsz, ha azért csinálsz valamit mert szereted, akkor nem leszel biológiai gép, mert azzal magadnak (is) szerzel örömet, nem másoknak.

Az meg nem igaz, hogy egyikünk sem egyedi, te is lehetsz egyedi, csak ne akarj másoknak megfelelni, azt add ki magadból, ami te vagy.

Az életben szerintem felesleges valami felsőbbrendű mögöttes tartalmat keresni, lényegében nincs neki értelme, de attól még eltelhet úgy az életed, hogy élvezed.

Amit muszáj átélned, amibe nincs beleszólásod, azt vészeld át valahogy, és próbálj annak örülni, annak élni, amit úgy alakíthatsz ahogy te azt szereted.

Nézd a pozitív oldalát: Biztos van olyan dolog amivel szívesen töltöd a szabadidődet.

2018. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!