Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék leszokni a füvezésrő...

Szeretnék leszokni a füvezésről,3 év mindennapos használat után, és tanácsokat szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 23:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Konditeremben is le tudod vezetni a feszültséget,a sérülés se akadály valószínűleg.

Ezen kívül irány az addiktológia!

2018. okt. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha komolyan le szeretnél szokni, akkor akaraterővel tedd le és kész. Egyik napról a másikra ha úgy tetszik. Nem okoz fizikai elvonási tüneteket. Jobban is fogod érezni magad általánosságban. Arra számíts viszont, hogy lelkileg megrázhat, inszomniád lehet tőle. Ezt vagy legyűröd kitartással, vagy valami minimális mennyiségű alkohollal, nyugtatóval segítesz magadon, aztán lejössz erről is, mert ugye másra se szokj rá.

Egyértelműen találj valami elfoglaltságot, pl. sportolj, olvass, találkozz haverokkal, akik tiszták, stb.

Ne kifogásokat keress, meg mentségeket a használatra, az segíteni nem fog.

2018. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen komoly témában ne itt gyiken keresd a megoldást. Menj el szakemberhez aki ténylegesen hasznos tanácsokkal tud neked szolgálni.
2018. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm! küzdősport sajnos tárgytalan, mert egy test ütést kapok, vagy én ütök egy nagyot, akár zsákra is, és egyből életveszélyes szituációba kerülhetek.

Addiktológia felesleges, mert gyógyszert írnak erre : (rivotril) amire már voltam rászokva, és nem szoktam le tőle a gyepről, csak dél évig pokol lett az életem. Valószínű tényleg csak az akaraterő lesz ami segíthet !

2018. okt. 20. 02:39
 15/15 A kérdező kommentje:
fél évig*
2018. okt. 20. 02:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!