Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan antidepresszáns,...

Van olyan antidepresszáns, ami nem épít le agyilag?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta az utóbbi időben, hogy kérek gyógyszert, de leginkább ettől tartok...

2018. okt. 20. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10-es

Mondja valaki, aki még sosem szedte, igaz?

2018. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
11-es: szedtem es azonnali maradando agykarosodast szenvedtem tole. Nemzetkozi szinten sok ezer karosult van pontosan ugyanilyen maradando agyi-idegrendszeri karosodassal. Ezek a szerek sulyosan mergezoek, neurotoxikusak.
2018. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Én szedem is, kutya bajom, egyikünk rosszul van összerakva.
2018. okt. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as. Persze, aldozat hibaztatasbol jeles. "Nyilvan" annak a hibaja aki agykarosodast szenved es nem a toxikus szereke. Az hogy jelenleg toleralod sajnos nem biztositek semmire a jovoben.
2018. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem megfelelőt szedsz, az meg nem bizonyíték semmire. Valószínűleg én is sz.rul lennék, ha vérnyomáscsökkentőt, vagy inzulint szednék - teljesen feleslegesen.
2018. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erted a lenyeget. Nem szedek az egvilagon semmit, maradando karosodast okozott. Nem csak nekem.
2018. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Es teljesen mindegy, kinek mire irkaljak fel, a toxicitashoz ennek nem sok koze van.
2018. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!