Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy egy éve...

Miért van az hogy egy éve tiszta vagyok de még mindig hiányzik a fű?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon fiatalon belekerültem egy rossz társoságba az exbarátom által. 14 évesen sok mindenen mentem keresztül, kipróbáltam a drogokat. Két hónapig tartott ez a rossz időszakom, ezalatt három alkalommal ecstasyztam és szinte minden nap füveztem. Az utolsó ekizésemnél nagyon rosszul lettem, kórházba kerültem. A szüleim megtudták a teljes igazságot, nagyon sok segítséget kaptam tőlük, szakítottam az exemmel, megszakítottam a kapcsolatot minden drogos barátommal, ismerősömmel és iskolát váltottam. Most már minden rendben van, helyreállt az életem, vannak új barátaim, akik rendes, normális fiatalok. Jók a jegyeim, sok időt töltök a barátaimmal, járok hétvégente bulizni is, de csak normális határokon belül, alkoholt szoktam inni, de semmi mást nem csinálok, rendbe jött a kapcsolatom a családommal is. Mégsincs egy olyan nap amikor ne gondolnék arra, higy milyen jó lenne betépni. Ez el fog valaha múlni? Mindent megteszek, hogy lekössem magam és ne ilyeneken gondolkozzak, járok rendszeresen sportolni hetni négyszer minimum, de semmi nem segít. Mit tehetnék, hogy elmúljon ez a vágy a fű iránt?

16/l



2018. okt. 21. 00:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fű gő rl vagy
2018. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Függőségünk égi ország
2018. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!