Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig budos a labam. A cipom...

Mindig budos a labam. A cipom tiszta bör, nem izzad, megis iszonyatosan buzlik. Nem viszket, nincs koromgombam se. Mitol lehet budos?

Figyelt kérdés
Mar annyira arad a szag hogy nem maradnak meg az emberek mellettem foleg tomegkozlekedesen veszem eszre hogy korulottem nem lesz ember. En mar megszoktam a szagot , szinte nem is erzem. Par ismerosom is mondta hogy jobb lenne megmosni, de mosom en minden nap apolom . Mit tegyek?

2018. jún. 12. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
annyi baj legyen, legalább több helyed lesz a buszon.
2018. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a cipőmbe szoktam hintőport tenni, az sokat segített a dolgon nálam.
2018. jún. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
A bőrcipőt kéne kitisztítani.
2018. jún. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35 fokban bőrcipőben jársz?....:-o
2018. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Munkahely miatt muszaj , de cserelgetem is a cipoket
2018. jún. 12. 00:57
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
?... A munkahelyen milyen meleg van?
2018. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
próbáld ki, hogy ecetes vízben áztatod néhányszor, sokaknak ez segített
2018. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sprayek, illetve izzadas elleni szereket is talalhatsz a patikaban
2018. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem akkor büdös a lábam, akár bőr cipőben is, ha van benne valami gumi. Például amikor a sarkánál gumis, hogy jobban fogja a lábat. Gumipapucsot sem tudok otthon hordani, ezért csak olyat veszek aminek vászonszerű a talpa. Szóval bármit fel tudok venni, csak olyat nem, amiben BÁRMI gumi van. Lehet neked is van egy ilyen beütésed. A helyedben az összes olyan cipőt kidobnám, amibe már belebüdösödött a lábam, és vennék újakat. Csak kell lennie olyannak amiben nem lesz büdös. Egyébként a spray nekem egyáltalán nem vált be, hintőport nem próbáltam, de lehet, hogy az jó.
2018. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fish1 ***** válasza:

Próbáld ki a szódabikarbónát, nálam bevált. 60 Ft egy tasak, ellenben a lábizzadás elleni spray-kkel, amik simán vannak 1000 Ft-ok is, és nekem semmit se ért.

Egyébként egy ideje semmit se használok, mert nem büdösödik a lábam, nem tudom, mitől múlt el, de elmúlt.

2018. jún. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!