Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Értéktelennek érzem magam,...

Értéktelennek érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki túl értékelt engem én pedig ettől értékesnek tartottam magam. De ahogyan elvette és utána leértékelt,visszaestem a depressziós állapotba. Nem akarok élni. Én így feleslegesnek és haszontalannak tartom magamat a világban. Elégedetlen vagyok mindennel. Mit kellene tennem? Csak értékelést szeretnék kapni a világtól,az emberektől. De mindig le értékelnek. :(
2018. okt. 21. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Pista! Műttesd át magad nővé, csináltass szilikoncickót és feneket, majd told fel a fotóidat Instára. Meglátod, mennyire értékes leszel rögtön.
2018. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor én most értékellek: jó fej vagy, tedd a dolgod, a legjobb tudásod szerint.
2018. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is értéktelennek érzem magam... pedig az eszemmel tudom, hogy nem vagyok az, van tehetségem ehhez-ahhoz, és mégis... nem tudom, szerintem ha 6 Nobel-díjam lenne, akkor sem tudnám magam értékelni. Nem tudom, miért van ez és mit tudnék ellene tenni.
2018. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az butaság, hogy egy lány miatt tartottad csak értékesnek magad, ilyenre ne gondolj. Majd lesz másik, akinek annál is értékesebb leszel, fel a fejjel. De azt azért tudatosítsd magadban, hogy nem múlhat egy másik emberen, hogy milyennek érzed magad, pl tegyél jó dolgokat önzetlenül, és máris nem leszel értéktelen.
2018. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!