Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha folyamatosan...

Mit csináljak ha folyamatosan értéktelennek érzem magam?

Figyelt kérdés

Az életem sőt magát az életet is?


Tuti,hogy hibás program fut a fejemben,mert elég sok miden adva volt és még most van valamivel kevesebb ahhoz,hogy boldog életet élhessek ,de nem megy.

Szégyenlem maga amikor látom,hogy mások,nehezebb sorsúak kevesebből többet hoznak ki,nagyon gondjaik vannak és többet mosolyognak,boldogabbak.

Ebben csak a saját gyengeségem látom ami miatt csak jobban utálhatom magam.


Ráadásul egy felnőtt testbe zárt gyerek vagyok.Ezt is utálom.


Annyi minden hiányzik az életemből és ha az egyik probléma megoldására koncentrálok-persze nem hiszek benne,hogy sikerülhet-addig a többi területen csak még inkább hátrányba szorulok.


Pszichológusoktól sem kaptam segítséget. Vagy az időmet rabolták(TB) vagy a pénzemet vitték csak el(magánrendelés).


Értéktelennek,haszontalannak,butának és alkalmatlannak tartom magam szinte mindenre.

Nem tudom mi segíthetne.



2017. okt. 4. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Egy jó pszichológus segíthet.
2017. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal kémiai okai is lehetnek a depressziónak, egyáltalán nem gyengeség kérdése.

Szerintem nem csak a nehezebb sorsúak "kiváltsága", bárkivel megtörténhet. Illetve, attól, hogy valakit sokat látsz mosolyogni, még nem biztos, hogy boldog.


Sajnos én se tudom mi segíthetne. :( Az, hogy ennyire hibáztatod magad, biztos nem segít.

2017. okt. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!