Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék segíteni?...

Hogyan tudnék segíteni? Hogyan tudnék elérni embereket ebből a "célközönségből"?

Figyelt kérdés
Van egy betegség amiben közel 17 évig szenvedtem (20 éves vagyok). Ez a betegség az elektív mutizmus, tehát a beteg személy főleg gyerek nem képes a szűk családi körön kívül mással beszélni. Nekem ez a gondom 19 éves koromban szűnt meg, minden orvosi segítség nélkül. Kisebb koromban tömtek gyógyszerekkel, pszichológushoz, pszichiáterhez járattak mégse javultam. A hasonló helyzetben lévőknek szeretnék segíteni a személyes tapasztalataimmal, és azzal ahogy nekem sikerült megszabadulnom ettől. Képesítés nélkül nem tudom milyen lehetőségek vannak a segítség nyújtásra ez érdekelne. Blogon és vlogon gondolkoztam, de nem hiszem hogy azzal elérnék bárkit is a célközönségből. Mindig is szívesen adtam/segítettem másokon, és úgy érzem ha csak 1-2 embernek megtudnám változtatni az életét már megérte. Esetleg ha olyan olvassa aki ebben a betegségben szenved vagy rokona/barátja vegye fel a kapcsolatot privátban velem.

2018. okt. 22. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

nos nekem nincs ilyen betegségem, csak véleményem van.

a blog semmiképpen sem hülyeség, sőt. gondolj csak bele. emberek akiknek ilyen betegségük van hol máshol "foglalnák" el magukat? naná hogy az interneten. szerintem mindenképpen eljutna a célközönséghez a blogod. én belevágnék a helyedben

2018. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írtam privatban:)
2020. ápr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia az esélytelenek nyugalmáv
2023. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia az esélytelenek nyugalmával kérdezem: Él még a segítség ajánlatod?
2023. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!