Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziótól fogyni?

Depressziótól fogyni?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, súlyos, nem én találtam ki, diagnózisom van róla.

Szedtem gyógyszert, de nem szedek többet, annyira sok a mellékhatása.

Megint sz.arul vagyok, de már megszoktam, nem érdekel már ez se, dolgozom, végignyúzok minden napot, ennyi a lényeg, ezt muszáj.

Viszont megyek össze megint, ez aggaszt.

Eszem, de fogyok, szinte sorvadok.

Pedig eszem.

Mitől fogyok?

A depresszió magában fogyaszt?

Ha tudjátok, miért, írjátok már meg!

Köszi!



2018. okt. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg keveset eszel. Ez pár nap alatt is fogyást hozhat magával, hosszabb távon meg biztosan.

Naponta ötször kellene enni, rendes adagokat. Akár számolgathatod a kalóriákat is, ha van rá időd és türelmed.


Gyógyszer helyett pedig próbálkozz gyógynövényekkel (kapszula, tea, illóolajok), meg kezdj el sportolni valamit, heti legalább három alkalommal.

2018. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a depressziótól fogyni. Én id fogytam kb. 22 kilót anno, csontkollekció lettem... most ismét normális a súlyom. Tényleg olyan ez, hogy elsorvaszt a bánat...

Menj vissza az orvoshoz, szedj gyógyszert! Tudom, nagyon rossz a sok mellékhatás, de csak az első pár hétben, utána rendeződik! Remélem, rendbejössz!

2018. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nem jövök én már rendbe soha!

Annyi sz.art beszedtem, és annyi mellékhatása volt (vérnyomás, cukor, májfunkció elb.aszódott).

Sz.ar ez az egész, itt folyik a könnyem!

Semmi se használ, sose gyógyulok meg!

Csak dolgozni tudjak, mert ha nem fogok tudni, nem tudom, mi lesz...

De köszi!

Valami remény még életben tart, még nem akartam megölni magam.

Ez is több, mint a semmi!

2018. okt. 24. 21:47
 4/4 jdfGabrella ***** válasza:
A depressziótól lehet fogyni.
2018. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!