Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már kóros, ha rángásaim...

Ez már kóros, ha rángásaim vannak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 hónapban csak a rossz dolgok jönnek. Exemmel közös életet terveztünk, ám lebukott, mert másokkal ismerkedett mellettem és ez nagyon megviselt.Azóta megszakítottam vele minden kapcsolatot. A munkahelyemen van egy nagyon durva magatartás zavaros gyerek és mentális problémákkal is küzd, amit nem tudok kezelni és ordít és agresszív és ez minden napossá vált. Segítségem nincs, elvárják, hogy egyedül oldjam meg a helyzetet. Annyira kimerítettek ezek a dolgok, hogy nyugalmi helyzetben azon kapom magam, hogy összerándulok.
2018. okt. 27. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kóros ez inkább stressz a veled történtek miatt felhalmozódott problémáid kivetülnek az életed különböző részeire is . Próbálj megnyugodni egy kicsit összefedni magad magnézium, illetve ha úgy látod hogy egyedül nem vagy képes az életedben jelenleg feltornyosuló problémákat megoldani fordulj pszichológushoz.
2018. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg keresni másik helyet.
2018. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az, nekem is volt ilyen, egy masszív 3-4 hónapja tartó szorongás után, bár szerintem simán lehet csak a stressz és túlhajszoltság miatt, mert az is volt bőven. Nálam úgy emlékszem ezek megszűntek aztán, főleg miután kaptam szorongásra gyógyszert. De ha annyira nem vagy nagy letargiában, akkor menj el edzeni, sportolj valamit, szerintem az hatni fog, én sajnos annyira szorongtam, és kilátástalan helyzetben voltam, hogy képtelen voltam jó érzéssel elmenni sportolni, így végül depressziós is lettem.
2018. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!