Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon súlyosan megvertek és...

Nagyon súlyosan megvertek és még egy év után is rémálmom van emiatt, ez normális?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 23:26
 1/5 Mickbro ***** válasza:
Val.szeg, igen. Bár én nem vagyok pszichomókus, keress egyet! Beszélgess vele erről!
2018. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallgass az első válaszadóra. Nem ért egy orvos aki segít túllépni a traumán.
2018. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Poszttraumás stressz-betegség a neve, tehát nem normális. Mindenképp javasolt felkeresni egy pszichológust. Ja, és nem árt, ha viszel magaddal viperát vagy tazert, hogy ez többé ne fordulhasson elő...
2018. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mickbro ***** válasza:
Kiegészítésként, próbáld meg az álomkontrollt!
2018. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, senki nem segített túllendülni ezen! Már több, mint 2 éve elagyaltak a kidobók ráadásul egy egyetmi bulin, és senki b+ nem segített volna! A kva anyját az összesnek! Pedig nem vagyok az mimóza gyerek, csak sok volt a pia és nem bírtam velük merthogy ketten támadtak rám, mert egyedül még részegen sem bírtak velem! Én akkor konkrétan elterveztem, hogy kinyírom őket már majdnem sikerült beszereznem egy éles fegyvert! Mindent elterveztem! Az öngyilkosság módszerét is, hogy ha végeztem nyilvánossá teszem facen az előre legyártott videót is! Egy használt páncélszekrényt akartam venni, amibe ha beadtam magamnak az altató szereket belezárom magam aztán nyissanak ki, ahogy tudnak. Szóval kajakra azon voltam kinyírom őket! Eskü nem sok kellett, hogy ne tegyem meg. Persze még bármikor bekövetkezhet, hogy elkattanok aztán felkeresem valamelyiket. Az ilyenek csak azt felejtik el, hogy amíg te huszon x évesen legyűrhető vagy és mondjuk eltelik tíz év addigra én 35 körül leszek, ők meg lassan az ötven felé fognak húzni! Na mondjuk akkor találkozzak velük, mondjuk akkor boruljon el az agyam! Nem biztos, hogy nem fog még semmi nem biztos, bár túl tettem magam rajta, de elég csak egy rossz nap, egy megúnt élet aztán bepörgök és annyi volt! Nem azért mert megvertek, hanem mert már annak ellenére is, hogy védekezésre képtelen voltam tovább fojtogatott az egyik.. perceken keresztül! Semmi garancia nincs arra, hogy nem fogom egy nap megkeresni ezeket a mocskokat és mondjuk nem csinálok egy kis vérfürdőt! Semmi garancia nincs rá, csupán annyi hogy értékesebb embernek tartom magam ettől és hogy van, akit szeretek van kiért élnem. Ha mindez nem lenne ők már abban a hónapban az újság gyászrovatában vannak. Ez nem csak bla bla szöveg.. nem tudja a másik, hogy kiben mi lakozik!



megtenni! Mindent tudok róluk, hogy hol laknak

2019. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!