Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudom beszerezni?

Hol tudom beszerezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de a depresszió szerű tüneteimre és a szorongásomra/antiszociális állapotomra kaptam gyógyszert, az orvosom csendben megjegyezte, hogy az eki is segíthet, ami olcsóbb, viszont nehezebb beszerezni.

Segítenétek?

Nagyon fontos.


2018. okt. 30. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Irasd fel a dokival, mjd kėrd a patikaban. Ha nincs megrendelik. Az ilyen győgyszerek csak receptre kaphatók.
2018. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert az ekit felírják és ki lehet váltani. Sok beteg kisgyerek a discoban kénytelen bevenni felírás után a wcben, annyi idejük sincs hogy hazamenjenek vásárlás után :)


Szórakozóhelyek közelében mindig van egy ember aki ezt és hasonló szemeteket teríti. Furcsa orvos aki ezt javasolja, két csík heroint betolsz Józsi nem kell az ACC erre a megfázásra agyalapig tisztít. Kb ekkora marhaságnak tűnik, de a te dolgod.

2018. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, írtam is, hogy fura helyzet, de a jelenlegi gyógyszer nem használ, azért mentem vissza, mert semmi sem változott, akkor mondta ezt, hogy ő csak ezt tudja felírni, e sokaknak nem használ, ilyenkor ezt ajánlja.

De most akkor mit tegyek, szükségem van az extasyra, nem lehet vhol megrendelni?

2018. okt. 30. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöktől lehet, de manapság már eléggé bizonytalan, hogy rendes ekit kapsz-e vagy sem. Kérdezd meg a dokit ha már ennyire ajánlja tud-e szerezni.
2018. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, mi az az "eki"?
2018. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ecstasy
2018. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!